Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit Tegyek Ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lexa66 kérdése:

Mit Tegyek Ha szerelmes vagyok egy fiúba de ő nem viszonozza? Szóval nagyon tetszik 1 srác. De sajnos ő ezt nem viszonozza! Nagyon szeretem és sokat szoktunk beszélni! Viccelődünk meg minden de csak barátok vagyunk szeretném ha ez nem így lenne!

Figyelt kérdés

2013. jan. 3. 20:39
1 2
 1/18 anonim válasza:
80%

vagy valaki más tetszik neki (tapasztalat) akkor sajnos nincs túl sok esélyed :S (én már csak tudom, a rohadt életbe!!! na mindegy...)

ha nem így van és potenciális barátnőként tud rád tekinteni, akkor maradjatok továbbra is nagyon jóban, beszélgessetek még többet, ismerjétek meg egymást jobban, esetleg próbáld lenyűgözni valamivel. Ha elég sok időt töltötök együtt, valószínűleg meg fog változni a véleménye :)

2013. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Remélem majd hasznomra válik! Honnan van tapasztalatod? Át élted már? Talán rokon lelkek vagyunk :D
2013. jan. 3. 20:51
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy te is tetszel neki, csak nem mer közeledni hozzád, vagy te nem utaltál arra, hogy ő bejön neked, és azt hiszi, hogy nincs esélye nálad. Próbáld egy kicsit "körüljárni" a témát, aztán majd kiderül, hogy mi a helyzet.
2013. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a baj hogy én elmondtam neki hogy tetszik nekem! És lekoptatott!!! :'(
2013. jan. 3. 21:00
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Más az ha tetszik és más az ha szerelmes vagy belé :) . Amúgy meg honnan tudod h nem viszonozza-e? Mondta? mert ha nem akkor érdemes vele próbálkoznod. DE az fontos h szingli legyen...
2013. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálj hozzá közeledni, esetleg mond neki, hogy sütsz valami finomat, de nincs aki megkóstolja és átjöhetne vagy valami hasonló.
2013. jan. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Kedves Mániás!

köszi h írtál de nekem az a bajom h neki egy másik lány tetszik v. szerelmes belé, azt nem tudom, de egy másik FIÚ "haver" mondta hogy akibe ő szerelmes v. tetszik neki az, az én kiszemeltemnek is !!!!! Ezzel akarja "elrontani" a lánnyal való kapcsolatát! Tehát ez a fiú aki nekem tetszik tavaly szerelmes volt belém?, mert a "haver" szerelmes volt belém és ő azt mondta h "összevesztek" rajtam!! :(

köszi mindenki !! minél több választ szeretnék!! KÖSZIII

2013. jan. 5. 16:35
 8/18 anonim válasza:
95%
Hát együtt érzek veled nekem az a bajom hogy nekem is tetszik egy srác és le írtam neki hogy mit érzek és azóta nem beszél velem és lekoptat és ez még semmi + a barátnőm is szerelmes belé ... :(
2013. jan. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
szerintem is próbálj vele egyre többet beszêlgetni, vagy mond meg neki hogy kísérjen haza.. és pl amíg hazakìsér addig elmondhatod neki hogy szereted... és azt honnan tudod hogy õ neki nem tetszel? a fiúk általában kevésbé mutatják ki az érzéseiket. mond meg neki hogy mondjon egy 3-as toplistát lányok közül aki tetszik neki, vagy aki szerinte szép.. :))
2013. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
hát én fiú vagyok be azt szeretem ha egy lány egyenes és őszinte szerintem mond el meki az érzéseid :)
2013. jan. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!