Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Van egy fiú aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tóth V. kérdése:

Szerintetek? Van egy fiú aki tetszik nekem, és tudja is nem rég óta, meg ma is beszéltem vele meg minden. De sajnos van egy másik lány aki sokkal közelebb lakik hozzá és szerelmes belé.

Figyelt kérdés

[link]


A fiú akit szeretek kedvelte a lány képét fb-n és azt is hozzá írta, hogy "jo kep", úgy ahogy írom és kedvelte azt a képét is amit lent linkeltem.Szerintetek van okom aggodalomra? Ha kell több infó alul megírom.


2013. jan. 4. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jó a link..
2013. jan. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem megnyilt de mindegy....lényeg,hogy egy rózsaszín meg fekete meg minden színű szív van rajta...
2013. jan. 4. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a kép megnyílt és anyit mondok a facebook egy nagy szar tiszta hülyeség ahol mindenki minden lájkkol és hozzászól.
2013. jan. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy most igazad van a Facebook-kal kapcsolatban,de én NEM ilyen válaszokat kértem!Segítség kell és nem kritizálás...
2013. jan. 14. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!