Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülinapot hogyan lehetne...

*Endii* kérdése:

Szülinapot hogyan lehetne megünnepelni, esetleg hogyan győzzem meg a szüleinket?

Figyelt kérdés

Az öcsém májusban lesz 18 éves.

Szeretnénk neki egy meglepi-bulit szervezni a barátnőjével, ahová néhány barátját (12-15 főt meghívnánk), egy egész estés ünneplésre.

Édesapánk valahogy nagyon ellenzi, hogy házibulit, vagy a nyaralónkon kertipartit csináljunk. A lakást még meg is értem, nyilván félti a bútorokat, stb, viszont a kerti bulit sem engedni, mondván a nyaraló nem arra van kitalálva, hogy ott tomboljon mindenki...

Pedig egyáltalán nem balhés, hangoskodó társaságról van szó, egy nyugodtak, és kulturáltak, én is ismerem őket.

Szórakozóhelyek nem nagyon jönnek képbe.


Szerintetek?



2013. ápr. 11. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért nem engedi. Te is nagykorú vagy, nyilván ha családi nyaralóról van szó, vigyáznátok mindenre. Mondd el neki ezeket az érveket, hogy kevesen lennétek és nem lesz semmi baj. Ennyire nem ismer titeket? Mondd, hogy azt nézi ki belőletek, hogy tönkre tennétek bármit is? Szerintem meg fogja engedni, csak húzza, hogy a végén mindenre nagyon figyeljetek oda, és nehogy kárt tegyetek valamiben.
2013. ápr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!