Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok, ha a férjete...

Ti mit szólnátok, ha a férjeteket folyamatosan becézgetné a kolléganője?

Figyelt kérdés

Egy cégnél dolgoznak, a munkahelyükön sokszor összefutnak, a magánéletben szinte egyáltalán nem. A nőnek is van férje, mégis állandóan becézgeti az én férjemet. Olyanokat mondd, hogy édesem, szívem, babám stb. Tudom, hogy ez egyes nőknél tök természetes, hogy mindenkit becézgetnek, de ő ezt csak az én férjemmel csinálja. A munkahelyükön is, sőt, ha nagy ritkán összefutunk a nővel, akkor előttem is. Egyszer láttam, hogy fogdosta a férjem karját. A férjem úgy van ezzel, hogy ő ebben nem partner (nem becézgeti vissza, esze ágában sem lenne ?hozzáérni?), de azt mondja, ha ilyen a csaj, akkor ő hadd csinálja.

Titeket is zavarna a helyemben a nő viselkedése?


2013. márc. 16. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A nő viselkedik így és nem a férjed. Nem tudsz ellene tenni.
2013. márc. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Vannak olyan emberek, akiknek ez a szavajárásuk. Lehet furán hangzik, de én is ismertem nem egy olyan embert, aki így szólította a másikat, de nem azért mert volt jelentés a szavak mögött.Sőt,van amikor én is szoktam, ha jó kedvem van!


Kérdezz rá a férjedtől, hogy mást is szólít-e így.

2013. márc. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem nő létemre szólít így egy másik nő a munkahelyemen. Nagyon zavar, mert lekezelőnek érzem, bár nem biztos, hogy ő annak szánja.

Tenni nem tudok és nem is akarok semmit. Ha épp beszélnem kell vele, akkor a vérnyomásom egy időre rendben van kávé nélkül is. Amúgy kerülöm, pont ezért.

2013. márc. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Maradjunk annyiban,hogy nem venném jó néven.Igen,vannak akiknek ilyen a sítulsa,engem az egyik legjobb barátnőm(én is nő vagyok)szólít így,egyszerűen,mert ő ilyen.De hogy házas férfinek ilyet mondjon bárki is,hát...Én nem tenném.Lehet,teljesen ártatlan dolog és tényleg csak egyfajta megszokás a hölgynél(valószínűleg másokat is így szólít,akik úgymond közelebbi kollegák,barátok),de ettől függetlenül utánajárnék és ha csak az én férjemmel,,kivételezne",elbeszélgetnék vele.
2013. márc. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

Ha egyszer nem találkoznak a munkahelyen kívül, akkor ez szerintem csak egy hecc, pláne, hogy a nő sem független, és is "szív szerelmemnek" szólítom a legjobb barátomat, aki fiú :)


26/L

2013. márc. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 intrepid ***** válasza:
0%
Szerintem csak irigykedsz a férjedre.
2013. márc. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Intrepid, már megint te? :D az előző válaszodat is törölték, bár jót röhögtem rajtad. xd
2013. márc. 16. 17:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én házidokim is mindent nőt becézget. Cicuska, szivem, baba. Tényleg van olyan, hogy valakinek ez a szava járása.
2013. márc. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hááát... hogy az előttem szólókat idézzem: vannak emberek -nem csak nők, férfiak is - akiknek "ez a szava járása". Nálunk az egyetemen is, a férfi hallgatótársak és oktatók (itt kb. főnök-kategória) is szólítanak időnként babámnak, cicámnak, csajnak, van aki átkarolja a vállunkat (na, nem oktató), de ez még csak nem is flört, nem kell visszaölelni; az oktatók részéről pedig lekezelés, amire nem kell reagálni. Mondjuk szerintem - bár még nem volt példa ilyen helyzetre - a srácok nemigen csinálnák a másik /vagy saját/ párja előtt (gáz is lenne).

A vőlegényem nőnemű főnöke hasonló ahhoz, amit te leírtál. Nagyon felment bennem a pumpa, amikor a párom mesélte, hogy miket mond, de kiderült, hogy ő minden beosztottjával ilyen kedves (mondjuk nem édesezi, meg babázza őket) - csupán 1 db női beosztottja van (infósok).

Amúgy azt honnan tudod, hogy csak a te férjeddel csinálja? Ez a fogdosósdi azért már egy kicsit túl van a határon, főleg ha előtted - engem is bosszantana. Persze ha a nő ilyen, azzal nemigen lehet mit kezdeni, esetleg 'megjelölheted a területedet', de lehet, hogy annak sem lesz eredménye.

Egyszer úgy koptattam le egy vén kecskét (a barátnőm nagybátyját), aki szerette nyalogatni az a bizonyos sót - figyelmeztettek is a természetére - hogy olyat csináltam, amire nem számított: egy nap úgy döntött, ott a barátnőm, és mások előtt, hogy megmarkolja a fenekemet, gondolom azt élvezte volna, ha elpirulva elpattogok, de amikor a keze a rajtam volt, és megkérdezte, hogy "mi ez itt", nem mozdultam, hanem hátra néztem a vállam felett, és faarccal közöltem vele, hogy az ott a seggem. Rögtön lehervadt a vigyor a képéről, és többet felém sem jött. Szóval ezzel azt akartam mondani, hogy háríts úgy, hogy a csajnak ne legyen kedve többet a te kedvesedet tapizni, nem is kell bunkónak lenni hozzá.

2013. márc. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!