Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akik már 6-8-10 éve együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már 6-8-10 éve együtt élnek ti is tartottatok nagy esküvőt?

Figyelt kérdés
Csupán elméleti a kérdés. Csak kíváncsi vagyok, hogy azok is tartottak e nagy lakodalmat meg fehér nagy ruha meg menyasszonytánc meg minden ami egy lagzihoz kell, akik már régóta együtt vannak. Vagy ez inkább csak akkor van ha az ember még fiatal és pár éve van együtt a párjával?

2013. márc. 3. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:

ha eljutunk odáig, és meglesz saját tőkéből a pénz, akkor fogunk


bár szerintem mi 5 éve vagyunk már együtt, de még egészen fiatalnak érzem magam (mire esküvő lesz lesz az 6-7 év is) kinek mi a pár év:)


25 -26 évesek vagyunk

2013. márc. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

15 év és 2 közös gyerkőc után nem tartottunk nagy lagzit.

Egy péntek délelőtt volt az esküvőnk, csak a szűk család (szülők és testvérek és családjaik, meg persze a mi gyermekeink), és utána meghívtunk mindenkit egy étteremebe ebédelni. Nem volt fehér ruhám, egy fekete-fehér mintás koktélruhát vettem.

Nagyon jó hangulat volt, szép emlék maradt.

2013. márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi 5 éve vagyunk együtt, de fiatal párnak számítunk (24 és 25 évesek vagyunk). Nyáron tartjuk majd az esküvőt, addigra megszületik az első babánk. Úgy beszéltük meg, hogy csak két tanús lesz, persze a család tudni fog a dologról, de hétköznap fogjuk tartani munkaidőben és "csak" azért, mert a gyereknek mégiscsak úgy a legjobb, ha tudja, hogy a szülei házasok :-)
2013. márc. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

sosem voltam esküvőmániás, szóval ha úgy hozza a sors, h összeházasodunk, akkor kizárólag 2 tanús, csendes kis esküvőt tartunk.

immáron 5 éve vagyunk együtt, mindketten 25 évesek, de még korainak tartanám ilyen fiatalon a házasságot :)

bár vannak osztálytársaim, akik tavaly nyáron világraszóló lagzit rendeztek, és ők már érettségi óta együtt voltak :) szóval ott is megvolt a 6 év, de ilyen korban bőven belefér a nagy banzáj.


csak a társadalmi normák miatt nem érzem létfontosságúnak az esküvőt. ha úgy érzem, h kész vagyok rá, akkor aláírom a papírt, de ezt a döntést komolyan meg kell fontolni.

2013. márc. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9 éve vagyunk együtt négy éve együtt is élünk és idén lesz egy hatalmas buli....de gyerek még nincs
2013. márc. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja és én 27 ő 30
2013. márc. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Idén lesz 18 éve hogy együtt vagyunk a párommal. Van 2 gyerekünk ( 5 és 7 éves). Ja és nem vagyunk összeházasodva :-)

Ő 35 éves én pedig 32 vagyok.

2013. márc. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!