Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan távolítsam el az...

Hogyan távolítsam el az otthonomból a nemkívánatos rokonokat!?

Figyelt kérdés

Egyszerűen menekülnöm kell ha "meglátogatnak" ránktelepednek a sógoromék. ilyenkor renre kijövök a lakásból de a párom és a pici benn marad.


Mit tehetnék ??


2013. ápr. 13. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Hívatlanul jönnek? Ha igen akkor ne nyissatok ajtót legközelebb. Miért idegesítenek egyébként? Az is megoldás, hogyha jönnek rögtön pakoljatok össze, hogy most akartatok elmenni bevásárolni és cuccoljatok ki a lakásból és menjetek el sétálni egyet.
2013. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az baj hogy együttlakunk apósomékkal és először őket látogatják meg majd minket de van úgy hogy minden nap itt vannak! Nembírom!!
2013. ápr. 13. 18:25
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem zavarnának, szerintem nekem semmi percbe nem telne megsérteni őket... De ha nem sértődnének meg, akkor sem engedném be őket, ha nem akarnám. Megmondanám nekik egyszer normálisan, hogy ne vendégeskedjenek nálam mindennap, ha ebből nem értenek, az az ő bajuk. Nem próbálkoztál még semmivel? Párod mit szól hozzá?
2013. ápr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha együtt laktok, és elegetek van, akkor nagyon szorgoskodjatok, hogy el tudjatok költözni onnét, lehetőleg egy saját házba vagy lakásba.

Én semmi pénzért nem költöztem volna oda, pláne egy gyerekkel. Akkor inkább vártam volna, míg leszünk olyan szinten, hogy egy saját valami legyen. De hát akkor ezt ti tudtátok.

Milyen sűrűn jönnek a rokonok?

2013. ápr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja látom majdnem minden nap?? Atyám... mit tudnak minden nap ott lenni? :D
2013. ápr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok...


Minden nap szinte?

Banyek...

Nem tudtok elköltözni, így valóban nehezebb. Sajnos a költözés és az általam javasolt módszer fog segíteni a későbbiekben.

2013. ápr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ó, most fogtam fel az együttlakást, bár még nem teljesen világos a helyzet. Nyilván ha az apósod fogadja őket, akkor bent vannak a lakásban. De Titeket azért kihagyhatnak... Az igazi megoldás valóban csak a költözés lenne... :(
2013. ápr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
de ismerõs! nekem a sògornõm csinálja ugyanezt!:) beszèlj pàroddal, ez a legjobb megoldàs! mondd meg neki, hogy szeretnèl vele többet egyedül (!!) lenni, remèljük, veszi a lapot. sok szerencsèt!:)
2013. ápr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért ez attól is függ, mit értesz az alatt, hogy az otthonod, illetve hogy valósul meg az együtt lakás. A sógornőmék évekig laktak ingyen anyósomNÁL. Mi elég gyakran voltunk ott és néha eszembe jutott, hogy lehet, hogy zavarjuk őket, de aztán úgy voltam vele, hogy nekünk pont annyi jogunk van ott lenni, mint nekik. Ha nem tetszik nekik költözzenek sajátba. Persze a sógornőmék hálószobájába nem mentem be hívatlanul, meg nem mentünk minden nap, de egy idő után totál nem érdekelt minket, hogy nekik alkalmas-e. Csak anyósommal beszéltük meg, hogy megyünk. Tehát a nappalijukba simán beültünk, vagy bementünk a konyhába, étkezőbe, fürdőbe, ha úgy volt kedvünk akkor minden nap.
2013. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
keress egy jó Skrillex számot (kedvencem a Kill everybody) és told fel a hangerőt :D
2013. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!