Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan távolítsam el az...

Hogyan távolítsam el az otthonomból a nemkívánatos rokonokat!?

Figyelt kérdés

Egyszerűen menekülnöm kell ha "meglátogatnak" ránktelepednek a sógoromék. ilyenkor renre kijövök a lakásból de a párom és a pici benn marad.


Mit tehetnék ??


2013. ápr. 13. 18:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha kulonbejaratu az otthonod, lakreszed, akkor nem vagy koteles beengedni oket, hivatkozhatsz barmire pl., viszont ha az anyosodekkal egyutt laktok, akkor alkalmazkodnod, es elviselned kell,

mivel az anyosodnak lenne joga jelezni azt, hogy esetleg zavaro a napi latogatas.

2013. ápr. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
gondolom nem ingyen laktok ott, egyszerűen mond meg hogy ne jöjjenek minden nap hanem mittom én havonta 2x vagy 3x de lehetoleg 4 évente
2013. ápr. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Drága Kilences!

Neked fogalmad sincs arról, hogy a sógornődék mennyi rezsit és lakbért csengetnek ki anyóséknak. És nem, nincs ugyanannyi jogotok ott lenni, nektek megvan a saját biradalmatok, a MAGÁNSZFÉROTOK, ami nektek sem tetszene, ha valaki folyamatosan sértegetné.

2013. ápr. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

9-es vagyok.

Pontosan tudom, hogy mennyit fizettek anyósomnak. Lakbért nem kért és a rezsi felét fizették úgy, hogy ők 4-en laktak ott 2 gyerekkel, anyósom pedig egyedül. Engem ez a része annyira nem is érdekel, mert egy szülő ha megteheti támogassa a gyerekét. (Az más kérdés, hogy így anyósom megtámogatta őket 6 évi albérleti díjjal, meg a rezsi egy részével míg nekünk ez alatt a 6 év alatt magunknak kellett ezt fizetni, de most nem ez a téma. Nekünk azért van magánszféránk, mert megteremtettük magunknak.) Írtam, hogy az ő szobáikba nem mentem be. Azt azért meg ne mondja már senki, hogy egy gyerek nem látogathatja meg akár minden nap az édesanyját, mert a felnőtt testvére családostól ott lakik és őket ez zavarja. Ha nem tetszik nekik, hogy anyósom nappalijában, vagy az udvaron ott vagyunk, akkor zárkózzanak be ők a szobáikba.

Egyébként meg akármennyit is fizet valaki a szülőnek attól még az diktál, akié a lakás. Ha ő vendégeket akar fogadni, akkor ez van. El kell költözni.

2013. ápr. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!