Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Évek óta változni próbálok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta változni próbálok, de nem megy. Mindenki lenéz, és ha meglátnak egyszerűen már csak a tekintetükkel kiüldöznek a világból, mint egy nemkívánatos személyt. Mit csináljak hogy végre meglássanak engem is az emberek és ne csak a küldőmet?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha ronda vagy, soha sem lesz barátnőd, ez tény, ezzel kell megbarátkozni.
2012. dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2012. dec. 8. 19:43
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, h sosem fogom rám találni a szerelem a külsőm miatt, de mégis összejött :) ha gondolod, küldj egy képet :) amúgy hidd el, lesz valaki, akinek így is tetszeni fogsz, ahogy vagy :D
2012. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
képet. ezt már nem hiszem l komolyan. jöhet privátba is,.
2012. dec. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Mit kell ezen nem elhinni? minek kép? elég ha elmondom, hogy kövér vagyok és innentől mindenkinek világos minden...És mindenki kimondja, hogy csak lusta vagyok, mert nem akarok változni és a többi...

De azt nem veszi figyelembe senki hogy mennyit küzdök és szenvedek hétről hétre edzésről edzésre és mindent próbáltam már de nem megy lefogyni...:(

Csak azt látja mindenki hogy kövér vagyok...mindenki csak lecsesz az orvosok is mert hogy nem kéne ezt meg azt enni, meg mozogni kéne, de én CSINÁLOM!!!


És semmi....semmi....és senki le se sz@rja:'( Csak az van hogy kövér vagyok és elegem van ebből:(( Miért nem lát engem senki? Miért nem tudja senki hogy min megyek keresztül?:( Miért kell mindenkinek csak bántani emiatt, holott én próbálom....:(:'(

2012. dec. 8. 20:04
 6/14 anonim ***** válasza:
én tudok segíteni. ha kell írj privátot.
2012. dec. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én tudom milyen szörnyű, engem meg azért nézenk le, mert sovány és alacsony vagyok. Hiába edzek, hiába kezdeményezek a lányoknál csak elutasítást kapok és már egyre jobban gyűlölöm az embereket és egyben bizalmat és félénk is vagyok, csak a rosszat látom bennük, az ártó szándékot lesem előre.
2012. dec. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
utolsó te hordd el magad, ha nem tudsz érdemi segítséget nyújtani.
2012. dec. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz lefogyni, akkor az hormonbibi.
2012. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Hordj el engem annak, aminek akarsz, de őszinte leszek, mert segíteni szeretnék, és nem fogok nagy körmondatokat mondani: csak elhatározás kérdése a lefogyás. Én tavaly ősszel 3 hónap alatt fogytam le 95 kilóról 80-ra. Hogyan? Minden nap 5 km futással, és egy kis diétával. Emellett mindenhova gyalog/biciklivel mentem. Elhiszem, hogy rossz, tapasztalatból tudom, hogy nehéz, de ezen senki nem fog tudni változtatni, csak Te, és amíg Te el nem kezded a változást, senki nem fog másként tekintetni Rád, ugyanis nincs az arcodra írva, h mennyit teszel, vagy éppen nem teszel a külsődért. Hajrá! Tudom, milyen szar a kövér emberek sorsa. De tenni kell ellene és kész! És hidd el, hamarabb jönni fog az a valaki, mint gondolnád ;)
2012. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!