Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim elváltak, anyukámmal...

A szüleim elváltak, anyukámmal maradtam, apukám elköltözött és nagyon hiányzik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A legnagyobb gond az hogy 180 km-re költözött tőlünk vagyis nagyon nehézkes hogy gyakran láthassam. Ugye suli is van így maradnak a hétvégék meg a szünetek. A vonatjegy nagyon drága szóval nem mehetek minden hétvégén meg nyilván már apámnak is van külön élete. Ezt én megértem meg minden de az a baj hogy baromira hiányzik és nagyon sokat vagyok rossz hangulatban emiatt, sokat sírok mert nagyon közel állunk egymáshoz,azt hiszem közelebb mint anyukámmal...akivel sajnos szoktam veszekedni meg elég flegmán beszélek vele. Apa néha még hazajön 1-1 cuccáért és akkor beszélünk de amikor elmegy órákig sírok és persze nem fog a végtelenségig jönni a cuccaiért. Szoktunk telefonon beszélni de az nem ugyanaz...Mi a fenét csináljak? Kezdek nagyon kétségbeesni :( Még nyárig is 2 hónap van hátra lehet addig nem is nagyon látom :( 16/L
2013. ápr. 14. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon rossz lehet....

Nem tudtálapudhoz költözni???

2013. ápr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lassan 18 leszel és lelécelsz apudhoz
2013. ápr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, dolgozz nyári munkát és akkor többet mehetsz hozzá! Vagy kérdezd meg oda költözhetsz-e?
2013. ápr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Beszéld meg apukáddal. Biztosan örülne neki, hogy ennyire szereted.

Skype-olni nem tudnátok gyakrabban?

2013. ápr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem lenne szerencsés sulit váltanom 2évvel érettségi előtt :/ tuti nem mennének bele pedig bennem is felmerült ez. Amúgy anyummal sincs nagyon nagy gond. Vannak nézeteltérések az igaz , de ez inkább csak rátesz a dologra. :/
2013. ápr. 14. 21:26
 6/6 Shaddark ***** válasza:

Vedd rá apukádat hogy vegyen laptopot vagy gépet, és skype webkamerával ezerrel...

Persze nem ugyanaz de sokat segíthet.

Ám a hiány lassan kisebbedik is majd, ha elfoglalod magad egyre kevesebbszer gondolsz majd rá.

2013. ápr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!