Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rettentően összevesztem...

Rettentően összevesztem anyukámmal, sajnos olyat mondtam, amit nem kellett volna, de kiszaladt a számon? Hogy tegye jóvá?

Figyelt kérdés

Sose segített nekem, mindent rám hagyott, csináld, ahogy akarod. Leckében, semmiben sem úgy igazából. Fogyóztam 2 éves, mert dagadt voltam 78kg(168cm), abban sem segített, csak kiabált, üvöltött, és tömte belém a kakaóscsigát. de elhatároztam, hogy lefogyok. Meg is történt már 55k vagyok, egészségesen étkezem és tornázok mellette. De ma itthon volt ő és én is(sosincs reggelente itthon, én később indulok suliba) Ettem a kis zabkásámat joghurttal(amit mindig) de teljesen kiakadt amikor meglátta. Elkezdett üvöltözni, hogy mi a jó fene van velem, mit csinálok stb(ő szalonnát evett kenyérrel) Hogy ő ezt nem is tudta, hogy én ilyeneket eszek, nem vagyok normális, tiszta h.ülye vagyok, undorítóan nézek ki és undorítókat eszek. Én meg hát sajnos rávágtam, hogy inkább te vagy az undorító, hogy sose segítettél nekem semmiben, nem kérhettem tanácsot, segítséget mert mindig fontosabb volt a munkád(ez igaz) mint én, és hogy én elértem most valamit amit te is szerettél volna, és csak irigy vagy rám.

És otthagytam mindent elrohantam. Majd 3felé megyek haza suliból, anyu otthon lesz, mit tegyek, csináljak úgy mintha semmi sem törént volna, vagy hogy kezdeményezzek.

16/L


2013. ápr. 3. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

ha valóban igaz minden szó, amit az anyádról leírtál, azt hiszem, nem kell bocsánatot kérned.

inkább ő tartozik neked, amiért SOHA sem támogatott semmiben.

2013. ápr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Sajnos, tényleg így van, amit kértem tőle, abból mindig csak elutasítás lett a vége. Sokáig bántott, szerettem volna anyával olyan"barátnős" mindent elmondunk viszonyt, de nem így lett. Neki a munkája az élete. DE most, hogy menjek haza, lesz vajon valami, felhozza, vagy felhozza én a témát, vagy ne is szóljunk egymáshoz, csináljunk úgy, mintha mi sem történt volna?
2013. ápr. 3. 12:59
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

Azért abban egészen biztos vagyok, hogy túlzás kijelenteni, hogy soha sem támogatott, soha nem segíetett semmiben. Ez egészen biztosan nem így van. Persze, nehét a tinédzserkor, amikor minden fiatal sokkal okosabbnak hiszi magát a szüleinél, amit persze a szülők is nehezebben tolerálnek. De nem szabad igazságtalan dolgokat a másik fejéhez vágni.

Ha hazajön anyukád, akkor szépen megmondod, hogy nagyon sajnálod, amit mondtál, nem szeretted volna megbántani, csak azt szeretnéd, hogy bizonyos dolgokban legyen egy kicsit megértőbb veled. Vagy valami ilyesmi.

2013. ápr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

3-as: igazad van. Én pl. így, 23 évesen jöttem rá hogy valójában sokkal sz@rabb anyám volt mint ahogy lázadó tinikoromban képzeltem :))


Hogy mit tehetsz? Te ismered édesanyád. Hogyan fog reagálni ha hazamész? Ha tényleg ennyire nem törődik semmivel, akkor nem kell félned tőle hogy felhozza a témát. Szinte 100% hogy egy büdös szót se fog szólni.

A többi rajtad áll. Lehet jobb lenne leülni és megbeszélni vele mindent.

2013. ápr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Végül semmi nem volt, hazajöttem, mondta, hogy csinált levest, meg rizseshúst kint van a tűzhelyen, egyek, aztán ha már kihűlt tegyem be a hűtőbe.

Ennyi volt:)

2013. ápr. 3. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!