Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha ügy érzem...

Mit csináljak ha ügy érzem nekem már sosincs kedvem újra a házasélet testi oldalához?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 03:45
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is voltak ilyen gondolataim szules utan....s nem maga a szules, mint inkabb a fajdalom szex kozben! Aztan beszeltem hozzam kozel allokkal akik akkortajban szultek mint en. Azt mondtak nem vagyok egyedul de nem akarjak, hogy emiatt a hazassaguk tonkremenjen. En szeretem a ferjemet, akarom, hogy neki jo legyen. Nagyon turelmes volt hozzam es most is az. Pedig amit egy gyerek kihordasa es etetese tett a testemmel...hat...hmmm en a magam szemevel nem kulonosebben tartom magamat vonzonak tobbe.... Ha meg akarod tartani a parod, ha igazan szereted, azt akarod, hogy ne legyen frusztralt hiabavalo vitak szinhelye az eleted. Probald meg legalabb ujra elvezni a dolgot. Engedd el magad. Gondold azt, hogy az elejen vagytok es el akarod csabitani, hogy neki jo legyen es izgalmas.

Az en fejemben ilyesmik voltak. Nem vagyok a regi. A sulyom miatt sem olyan mint volt...de mar sokkal jobb!

2013. ápr. 15. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

a kérdésedből az se derül ki,hogy fiú vagy lány e,meghogy 30 éves vagy 60 e,

de ha jön egy olyan partner ,aki tetszik is,akkor megint kufircolnál vele akár 2 x is egy nap,

2013. ápr. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%

Gyanúm, hogy a kérdező nő, semmi gond ezzel, csak én még pasit nem hallottam, hogy nem akar szexelni...


Kérdező: próbálj meg szexfilmet nézni (akár a pároddal együtt), esetleg ellazításként este igyatok meg egy pohár pezsgőt.

2013. ápr. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi vagyok és nekem is a béka segge alatt van a libidóm az esetek 75%-ában. Ennek nem szervi okai vannak, hanem a túl sok munka: Napi 10 órát vagyok távol szombaton is, hazaérkezés után eszem valamit, ellátjuk a gyerekkel kapcsolatos teendőket, lefekvésre pedig már hulla vagyok. Páromnak teljesen más a beosztása, neki este nagy a libidója, nekem meg napközben. Nem tudjuk összeegyeztetni, marad a vasárnap, de az se mindig.

Ha nálatok nincs ilyen időbeli korlát, akkor bármi más lehet: nem kívánod már annyira, esetleg nem is jó az együttlétek minősége, sok a stressz, fáradékony vagy...

2013. ápr. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Tapasztalat szerint a zene és a tánc szerelmes hangulatba hozza az embereket. Tapasztalat szerint a legtöbb férfinak fogalma sincs erről/ mi nem táncolunk, mi csak a pultot támasztjuk/, pedig a hangulat a legfontosabb a nőknél. Egy jó tánc majdnem felér egy jó kis unga-bungával. :D
2013. ápr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%

Az is a probléma része lehet, hogy a szexet a "házasélet testi oldalának" hívod. Prűd vagy? Szalvétával fogod meg a férjed férfiasságának testi megnyilvánulását?

Miért, mi az oka?

Milyen örömöd volt eddig a szexben? Nem csak vele, hanem egész életedben, másokkal, magaddal. Mert ha nem sok, akkor érthető, hogy nincs kedved.

2013. ápr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!