Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Többéves kapcsolatban a...

Többéves kapcsolatban a házasélet "feldobása" ezzel-azzal tényleg csak erőlködés a vég előtt?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk egy pár, együtt is élünk 3 éve. jó a kapcsolatunk, de szexuális téren úgy éreztük újítani kell. vettem pár extravagánsabb fehérneműt, masszázsolaj, próbáljuk színesíteni a helyszíneket(nyilván szigorúan a jóízlés keretein belül). szóval ilyesmik, egy kis új színt vinni a dologba. múltkor épp barátnőmmel vásároltam és megláttam egy szép melltartót, mondtam hogy miért venném, erre az volt a reakció, hogy na akkor befellegzett nektek, mert ha már ilyen dolgot visz valaki a szexuális életébe az csak szenvedés meg küszködés. és döbbenetemre ez sokak szerint így van. pedig szerintem a mi kapcsolatunknak jót tett. mit gondoltok erről? főleg ha van már tapasztalatotok a kérdésben.
2010. szept. 19. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Én szeretem a szép fehérneműt, de inkább csak a magam örömére veszem, persze gondolom a páromnak is tetszik.

Szárnyas kisangyal szerelést meg egyebeket nem vennék, ilyesmit nincs kedvem játszani.

Nálunk nem áll középpontban a szex és a feldobása sem, de ha nálatok csak így lehet, akkor foglalkozz a témával nyugodtan.

2010. szept. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

beöltözni én sem szoktam...

meg nem is az, hogy központi téma, de nem tagadom, hogy szerintem fontos, hogy ez jól működjön egy kapcsolatban.

2010. szept. 19. 12:45
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

mi 5 éve vagyunk geyütt, és négy éve élünk együtt, és nekünk is pár hónapja jött ez, hogy fel kéne dobni. vettem dildót, meg egy-két jelmezt, mert mi szeretjük az ilyesmit, és már a gondolatától is javult a szex, hogy megrendeltem. mire megjött, annyira nem is érdekelt minket, jó volt "simán" is a dolog. persze kipróbáltuk őket, de nem került a szex középpontjába. sokat dobott ez az egész rajta.

kérdésedre válaszolva: aki azt mondja, hogy évek múltán sem hagy alább a másik iránt érzett szenvedély és az az érzés, hogy a tesco közepén alig bírod, hogy ne feküdj le vele, az hazudik. egyszerűen be akar csapni vagy téged, vagy magát. senki nem hallotta még, hogy eg ykapcsolatért mindig dolgozni kell, és nagyon fontos, hogy próbáljatok mindig színt vinni bele? mert bizony a monogámia hosszú távon kicsit unalmas kezd lenni, és nem kívánja az ember úgy a párját, mint régen. ez nem a kapcsolat, hanem a szerelem vége, ami normális. szóval ne hallgass senkire, a szenvedély nem fog 100 évig megmaradni, néha mikor hullámvölgy van, igenis van erre szükség, és becsülendő, hoyg nem a szőnyeg alá söpörjük, hanem foglalkozunk vele, és teszünk ellene. így nem azon kapjuk magunkat, hogy 2 hónapja nem volt szex és megcsaltuk egymást. akinek böki aa csőrét, sajnálom, de sztem ez az igazság és a nagy helyzet..

2010. szept. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem küszködés,kell h a pasi lássa h van még uj amit tudsz mutatni neki.Ha nem ujitasz,ellaposodik minden,na és akkor szoktak félrelépni a pasik.


Én a szülés után meghiztam kicsit,már leadtam,de nem merek ujitani,mert az van bennem h tuti kinevet.ez más helyzet,de leirtam.

2010. szept. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
amúgy meg a kapcsolatotokat nem csak a szex kell összetartsa :) ha a szex unalmas, azon lehet segíteni, ha minden másban kiváló a kapcsolat. szerintem ez nem a vég :) egyetértek az előttem szólóval :)
2010. szept. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia!Azt gondolom, egy kapcsolatnak csak az tesz jót, ha foglalkozva van vele! Ha már nem teszel/tesztek érte semmit, akkor van vége. Úgyhogy hajrá!:)
2010. szept. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amikor hasonlot erzel, akkor mindig talalj ki valamit es batran merj valtoztatni a hazassagodon belul, s ha igy teszel, akkor boldogan fogsz elni, es konnyebben viseled a "szurke "hetkoznapokat" is!
2010. szept. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem állandóan azt akarta. Tök mindegy volt neki, hogy hogy nézek ki, milyen ruhába vagyok. Otthoni szakadt melegítő sem riasztotta vissza. Semmi. Gyűlöltem ezért, hogy mindig ezen jár az agya.

Aztán találkoztam egy nővel, aki elmesélte minden erejével azon fáradozik, hogy csábítsa el nap, mint nap a férjét, mivel tudná lenyűgözni, felhívni a figyelmét magára, hogy legyen sex. Én irigyeltem az ő férjét, mert utáltam, hogy az enyém állandóan nyaggat. Ő irigyelte az enyémet.

A történet vége az lett, hogy mindegyikőnk elvált. Talán egyikőnk sem a megfelelő intenzitású partnert fogta ki. Vagy csak elmúlt a szerelem?

2010. szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Nekem új partnerem van és tegnap este volt az első szex. Ezt szeretem a legjobban. Az első és az első pár szexet. :D
2010. szept. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
ameddig csak ilyen új fehérnemű, új helyszínek stb-ben merül ki ez az újítás, szerintem teljesen rendben van. viszont ha már 3.-ik bevonás, swinger klub, meg többesben meg mit tudom én, az már valóban dögledező kapcsolatra utal...
2010. szept. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!