Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy reagálnátok arra, ha...

Ti hogy reagálnátok arra, ha a nagyszüleitek azt mondaná, hogy te leszel a leghülyébb unokája?

Figyelt kérdés
Ezt ma csak úgy a fejemhez vágta, mert múltkor látott egy rossz jegyet az ellenőrzőmben magyarból. És tudja, hogy nekem gondok vannak a matekkal amiről nem tehetek. Járok külön tanárhoz is. Egyébként nem volt rossz kedve, szóval nem mérgében mondta. Nekem ez nagyon fájt. Így is önbizalom hiányos vagyok. :'( 15/f

2013. ápr. 15. 17:12
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Miért nem mondod meg nekik hogy minden igyekezeted elleneére neked nehézséget okoz a matek és ez nem az jelenti hogy hülye vagy. Kérdezd meg azt tölük hogy nekik annó nem volt-e valami tantárgy ami nem ment nekik?! és azt is mondd meg, hogy ez nem szép dolog lehülyézni a másikat emiatt...
2013. ápr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
37%
Jaahj nemar.. Nehogy mar ezen borulj ki basszus! Ne erdekeljen ilyen nagyszuleim lennenek a kozelukbe se mennek kb szandekosan basztatnak mikor az volna a feladatuk h minden fajdalomtol megovjanak ez inkabb az o szegyenuk legyen! 14/f
2013. ápr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
leírnám a nagyit + felszívnám magam, és már csak azértse lennék az
2013. ápr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 gravinator ***** válasza:

Válasz ha lehülyéznek!

Ne kritizálj!

Gyere, inkább és segíts,tanítsd, hogy megértsem....

2013. ápr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
Ennyi! Szerintem köpni nyelni nem tudna, ha meglatna h miket tanultok!
2013. ápr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
És még az apám is előbb bejött a szobába és ő is lecseszett hogy miért nem tanultam az évek alatt. Ha nem tanultam volna akkor már többször is megbuktam volna. Már úgy érzem, hogy aki a közelemben lakik az ellenem van. Egyébként megmondtam neki, hogy nem szép ilyet mondani az unokájának, aztán ott is hagytam.
2013. ápr. 15. 17:43
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy igaz, mama/nagyi, hogy nem én leszek a matekzseni a családban, de a magyar/angol/töri/föci/bármi tök jól megy. Vagy mondd azt neki: lehet hogy én leszek a leghülyébb, de legalább én vagyok a legszebb :D
2013. ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Erre azt mondaná, hogy a szépséggel nem megyek semmire.
2013. ápr. 15. 18:29
 9/21 anonim ***** válasza:
:D hat attol fugg ha tenyleg jol nezel ki akkor meg barmi lehet abbol is..
2013. ápr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Most akkor magyar vagy matek?

Nem csodálom, hogy lehülyéznek.:D

2013. ápr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!