Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy reagálnátok arra, ha...

Ti hogy reagálnátok arra, ha a nagyszüleitek azt mondaná, hogy te leszel a leghülyébb unokája?

Figyelt kérdés
Ezt ma csak úgy a fejemhez vágta, mert múltkor látott egy rossz jegyet az ellenőrzőmben magyarból. És tudja, hogy nekem gondok vannak a matekkal amiről nem tehetek. Járok külön tanárhoz is. Egyébként nem volt rossz kedve, szóval nem mérgében mondta. Nekem ez nagyon fájt. Így is önbizalom hiányos vagyok. :'( 15/f

2013. ápr. 15. 17:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem fogalkoznék vele. Nem neki kell bizonyítanod magadnak.
2013. ápr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Magyar megy, csak abból látott egy rossz jegyet.
2013. ápr. 15. 22:05
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez borzalom. Mondj valami ilyesmit, de kedvesen: Mama(Nagyi), lehet, hogy kevés eszem van, ki tudja nem tőled örököltem-e. De nekem jó szívem van, és lehet, hogy azt sem tőled örököltem". Vagy ha ez bonyolult, akkor csak ennyit mondj: Nagyi, ez rosszúl esett. Neked nincs szived. Vagy ha mégis van, akkor kőből.

De tényleg , előfordulnak ilyen dolgok, kevés észt adtak. Pótold jó szívvel, mosollyal, segítőkészséggel, kedvességgel. Bárcsak kevesebb okos és több jóságos ember lenne! Jobb világban élnénk.

2013. ápr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó, jót röhögtem, azon, amit írtál :) De nem javasolnám a kérdezőnek, hogy ezt mondja, mert ez tiszteletlenség sajnos a mamával szemben...
2013. ápr. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Hát már ő is volt tiszteletlen, de nem fogom neki ezt mondani. Szóba se állok vele.
2013. ápr. 16. 09:44
 16/21 anonim ***** válasza:
79%

Ez a szoba se allok vele nem jo taktika..kb annyit gobdolnak majd h egy duzzogos gyerek vagy aki nem tud kiallni maga mellett...

Az is eleg ha nem olyan vagy mint szoktal es erezteted h haragszol ra ha meg megkerdezi mi a baj akkor csak mondd amit erzel

Bocs ha hibak vannak benne de telorol irtam

2013. ápr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Megmondanám neki,hogy csak a matek nem megy(ami egyébként fontos,mert kötelező érettségi tárgy)és ha neki olyan jól ment,akkor korrepetáljon belőle,ha meg nem,akkor fel fogadhat mellém egy matektanárt(1500-2000/óráért)

Az én lányomnak se ment és most az anyósom fizeti neki a tanárt(másban tudtunk neki segíteni)

2013. ápr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 hunbula ***** válasza:

Nekem is mondott ilyet. Én vagyok az egyetlen unokája.


Meg anno hét éves koromban kijelentette, hogy inkább lelencbe kellett volna engem adni.


Amit tudsz csinálni, hogy lesz.rod. Ami nem öl meg, erősít, ezt túléled nem lesz olyan kívülálló ember aki meg tudjon sérteni.

2013. ápr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Na most megint lehülyézett ugyanez miatt, pedig már az apám is beszélt a fejével. -.-"
2013. máj. 12. 14:17
 20/21 anonim válasza:
Én burkoltan lehülyézném a nagymamát tehát nem csak a szemébe mondanám hogy "mama te is hülye vagy" hanem valami ilyesmit "hülye vagyok ebből látszik, hogy közünk van egymáshoz" vagy "hülye vagyok igen de csak mert rokonok vagyunk", ja meg ez: "ha olyan okos lennék nem te lennél a nagymamám"... 14/f azzal meg ne foglalkozz ha megsértődik ő is megsértett téged szóval megérdemli.
2013. máj. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!