Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már illet volna meghívni a...

Már illet volna meghívni a ballagásra igaz?

Figyelt kérdés

Sógornőmnek a gyermeke ballag gimnáziumból. Már illett volna meghívni minket igaz? Ha jövő hét végén (egy héttel a ballagás előtt) fognak meghívni, akkor visszautasíthatom? Vagy ezt hogy illik?

Az az igazság, hogy már 2 hete felhívta a férjemet, hogy a jövő hét végén segítsen neki pakolni ezt azt. De a ballagásról még nem tett említést. Na most, a férjem szívesen elmegy neki segíteni, bár nem a szomszéd városban laknak (100 km-re tőlünk), én nem megyek vele, engem nem hívtak, sőt mikor a férjem mondta, hogy visz magával, kérte, hogy ne vigyen, mert csak útban leszek.

Ha akkor hívnak meg minket a ballagásra (vagy csak a férjem, mert én útban lennék biztos) visszautasíthatom?



2013. ápr. 16. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek után én biztos nem mennék
2013. ápr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én se akarok, elhiheted. Örülnék ha nem hívnának meg. De most az hogy nézne ki, hogy a testvérét hívja segíteni pakolászni és nem hívja meg a gyereke ballagására?!

Ez így is úgy is érdekesen fogja kivenni magát.

2013. ápr. 16. 12:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Ebben nincs közmegegyezés. Nálatok, felétek mit illik azt ti tudjátok.

Mifelénk már mindenki, főleg maguk a gyerekek magasról tesz a ballagásokra. Megy facebook-on a gratuláció, egy kis jópofi aztán kész van.

De ha nálatok ez ennyire téma, hogy te itt görcsölsz miatta, akkor nem tudom mi a helyes válasz...

2013. ápr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nagy Banyapók ***** válasza:
Nem biztos, hogy bunkóságból nem hívtak meg. Nálunk pl. maximalizálva volt, hogy egy végzős hány embert hívhat meg. Egészen egyszerűen azért, mert nem volt annyi férőhely ahhoz, hogy mindenki 30 embert meg tudjon hívni. Ha meg nem akarsz menni, bármikor visszautasíthatod. Nem mész, mert csak.
2013. ápr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én ilyenről még nem is hallottam, hogy csak FB-on gratulálunk és le van tudva, engem ez nagyon meglep. Lehet, hogy mi vagyunk maradiak de mi mindig tartottuk a hagyományokat.
2013. ápr. 19. 13:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 11 ikes vagyok, a saját ballagásomra sincs kedvem elmenni, sőt jó eséllyel nem is fogok. Mert nem érdekel, utálom azt az egész felhajtást ami körülötte van. Ha meg véletlenül elmennék max anyám, testvéreim meg nagyszüleim jöjjenek, rokonság ne állítson be..
2015. máj. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!