Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézi a férjem a nőket,...

Miért nézi a férjem a nőket, amikor tudja, hogy engem mennyire zavar?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
mert férfi.
2013. ápr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Mert bunkó és nem tisztel téged. Nem érdekli hogy zavar téged.
2013. ápr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
mert bunkó,minden pasi nézi a nőket,de legalább ne előtted csinálja,ezzel megbánt és úgy érzed tőle,hogy te nem vagy elég szép,valahogy értesd meg vele,hogy ne előtted,mert neked ez rosszul esik
2013. ápr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Hadd nézze őket azzal még egyiket se ke..meg. Hűséget fogadot nem vakságot.
2013. ápr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
A vakság és a tapintat között van átmenet... Én is megnézem a jó külsejű pasikat, de egyik sem kéne, mert a férjemet szeretem. Nekem ő a legcsinosabb. Ettől még látom a jóképű pasikat, de egyrészt nem bámulok rájuk, másrészt ha a férjemmel vagyok, nem figyelek másokra.
2013. ápr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert nem éri fel ésszel, hogy ez bunkóság. Mindenki meglátja ami szép, de aki a partnere jelenlétében csorgatja is a nyálát rá, vagy csak megbámulja de úgy, hogy az a másiknak feltűnik és rosszulesik, az egy tuskó. Ha valakit szeretek, tisztelek, nem teszek olyat direkt, amivel kényelmetlen helyzetbe hozom, ami kellemetlen neki, mindegy mi ez. Ha pedig ez neki pont az, hogy bambulok a másik nemre az utcán, akkor ezt nem teszem a jelenlétében. Egy felnőtt férfi (vagy nő) már nem szeleburdi kamasz, aki szemellenzővel megy a hormonjai után, olyan nincs, hogy nem tudja magát kicsit visszafogni és moderálni a párja jelenlétében.
2013. ápr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor nyomd ki a szemét, ne nézzen másra. Vagy vállj el tőlle.
2013. ápr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, téged meg szoktak nézni mások? Vagy te szoktál kihívóan öltözni?


Nem lehet, hogy azért teszi ezt, mert te is úgy öltözöl, hogy sokan megnéznek? És mondjuk azt gondolja, hogyha te ezt csinálod, hogy megnézzenek, akkor ő is megnéz másokat?


Csak tipp. Nem valószínű, hogy igazam van

2013. ápr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezért van a legtöbb vállás. A sok féltékeny asszonyka még az ura szemét is ki szedné ha ránéz egy másik nőre. Mert az már náluk megcsalásnak számít.
2013. ápr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!