Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Az a kérdés hogy titeket nem...

Az a kérdés hogy titeket nem zavar amikor azt mondják a tanárok tisztelt szülők már mint amit be kell írni mert engem igen mert meghalt az anyukám és engem mindig elszomorít amikor ezt mondják?

Figyelt kérdés
És lehetőleg normális válaszokat várok és olyanoktól akik ugyan így jártak.Ja és apukám sincs :(
2011. márc. 14. 22:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
46%
Akkor mégis mit írassanak? Tisztelt gyámok? Ugyan már. Elhiszem, hogy rosszul esik, de nem csak körülötted forog a világ.
2011. márc. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Tudom én csak azért szarul esik mert neked nem esne?
2011. márc. 14. 22:39
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen megértelek, én is így voltam. De már megszoktam... Igaz hogy nem körülöttünk forog a világ de aki nincs ebben a helyzetben el se tudja képzelni.
2011. márc. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
igen, igazad van, de nem tehetsz ellene.
2011. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
68%

Első! Lehetnél megértőbb! Miután még iskolás feltételezem h kiskorú és nem lehet egyszerű feldolgozni egy szülő elvesztését! Sem gyerekként sem felnőttként! Esetleg megkérhetnéd az osztályfőnököd hogy legyen rád tekintettel és írja egyes számba! Feltételezem apukáddal élsz!

Valahogy add a tudtára hogy ez fáj neked és feltépi vele a sebeket. Bár ezt sose lehet feldolgozni! Nagyon sajnálom!

2011. márc. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
29%

sajnálom:(

ha magadnak irod be ird ugy h TISZTELT SZÜLŐ! többesszám nélkül. ha pedig neked irják akkor igenis kérd ki magadnak, h neked ez kellemetlen irja egyes személybe

2011. márc. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
46%

Igen aki nincs ebben a helyzetben elsem tudja képzelni hogy milyen érzés..:S:/

de én úgy gonolom,hogy ha a tanárok tudják hogy van olyan gyerek az osztályban aki csonka családban él akkor lehetnének annyi tekintettel hogy Tisztelt Szülők helyett csak ennyit írat be hogy Tisztelt Szülö ezzel nemkelt senkiben kellemetlen érzést..:):/

2011. márc. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
65%
Első: elhiszed hogy rosszul esik... Nem el se tudod képzelni. Inkább ne írtál volna, nagyon megértő lehetsz.
2011. márc. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
Írta, hogy apukája sincs...szóval az sem jó amit mondtok. :/ Jajj szegénykém, hány éves vagy?
2011. márc. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
69%
Én magamnak mindig ,,Tisztelt szülőt,, írtam. De azért mikor mondta, nekem is rosszul esett, de nem csináltam belőle problémát.
2011. márc. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!