Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ez ellen? Mert már...

Mit tegyek ez ellen? Mert már nagyon zavar, hogy amikor itthon vagyok és unatkozok, mindig ilyenek miatt idegeskedek.

Figyelt kérdés
Hajlamos vagyok túlaggódni a betegségeket, vagy beképzelni magamnak olyan betegségeket amik jelenleg nincsenek, vagy egyszerűen csak aggódni a súlyosabb betegségek miatt, gondolván hogy mi van, ha az van nekem (pedig közben nincs semmi tünet ami miatt aggódnom kéne). Néha van, amikor azért kezdek el pl. aggódni állandóan, hogy egyszer csak megáll a szívem a semmitől fiatal létemre. Lehet, hogy az ritka, de már fordult elő ilyen, hogy egy fiatalnak leállt a szíve, ritkán de lehet hallani ilyesmit a hírekben pl.
2013. febr. 1. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:
egyszerüen csak tereld el a gondolataidat, nem írtad hány éves vagy, sztem majd kinövöd. Én régen féltem az epilepsziától, meg a cukorbetegségtől, már nem gondolok ilyenekre. Bár néha a leukémia eszembe jut, na mindegy, kösd le maga, az a baj, h unatkozol.
2013. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!