Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Milyen legyen egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen legyen egy lány amikor randiztok? Mit csináljon és mit ne? Mi az ami zavaró és mi az amitől egyből meg lehet kedvelni? Kort is irjatok légyszi.

Figyelt kérdés

2013. febr. 17. 18:42
 1/4 ASOT ***** válasza:
Előbb te írj!
2013. febr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok:)
2013. febr. 17. 19:00
 3/4 ASOT ***** válasza:

Pfff háát én öregebb vagyok...:)

Akkor csak annyit mondok h légy laza add magad, ne nyálaskodj , és ne a kibacott telefonnal legyél elfoglalva és ha ő elkezdi csesztetni szólj rá bátran. de beszélhetsz a kutyákról, az ebihalakról, stb

2013. febr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mosolyogj és ne csak levegőt vegyél a szádon(nem nem leszopni kell) hanem beszélni. Bármiről ami az eszedbe jut
2013. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!