Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogalmazzam meg?...

Renji7575 kérdése:

Hogyan fogalmazzam meg? (További info lent. )

Figyelt kérdés

Sziasztok. 17 éves tanuló vagyok és segítségre van szükségem. A tavaji tanulmányaimat nagyon elkönnyelműsködtem. Ennek oka az volt hogy a légböl fel kapott hírek alapján próbáltam alkalmazkodni a középsulihoz.

Ahogy elment az első év rádöbbentem hogy sokat veszítettem azzal az egy évvel így elhatároztam hogy a következő szakmára már teljes erőfeszítéssel tanulok.

Hát most ott tartok hogy minimális erőfeszítéssel elértem a közepes átlagot és így viszonylag normál értékű ösztöndíjat kapok. Ám kiderült hogy csak az átlagom nem elég ahhoz hogy tovább folytassam ezt az évet. Egy maszekra van szükség hogy elhelyezkessek a szakmámban, ehhez kaptunk befogadó nyilatkozatot is és most ott tartok hogy nemtudom hogyan próbáljak meg jelentkezni.

Már próbáltam kiagyalni hogyan próbáljam megfogalmazni hogy diákként szeretnék jelentkezni és az adott szakmámban kívánok elhelyezkedni és hogy volna-e náluk erre alkalmas munka... (Szóval tényleg.. nagyon ritka amikor nem tudok valamit megfogalmazni de hiába próbálom nem tudok a tárgyra térni. nem tudom hogy tegyem fel a kérdést hogy szükség van-e rám mitn [Központi-Fűtés és Csőhálózat szerelő tanulóra]) szóval ha irnátok néhány jelentkezést amiket összevethetek az enyémmel akkor azt meghálálnám.



2013. ápr. 16. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Tavalyi. ....
2013. ápr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

tavaji = tavalyi


Amúgy:

Tisztelt Illetékesek!


XY (a neved írd oda) vagyok és a (az)(ide írd az iskola nevét) iskolában tanulok mint Központi-Fűtés és Csőhálózat szerelő. Szeretnék tapasztalatot és tudást szerezni a szakmámban. Kérem önöket segítsenek nekem ebben. Amennyiben szükségük lenne egy tanulóra, segédre kérem értesítsenek.

Szívesen elvállalok bármilyen munkát, egyrészt a tapasztalatszerzés és a tudás miatt, másrészt a tanulmányaim folytatásához szükségem van pénzre is. Remélem önöknél mindhármat megszerezhetem.

Tisztelettel: (ide írod a neved)

(dátum és hely is kell, valamint elérési cím illetve telefon, e-mail cím)

2013. ápr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oh köszi:)
2013. ápr. 17. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!