Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről suttoghatnak a párom és...

Miről suttoghatnak a párom és anyósom amikor a közelben vagyok?

Figyelt kérdés

Amikor a közelben vagyok el kell mennem a wc re akkor elhallgatnak amikor becsuktam az ajtót wc-n ülök hallom megy a halk beszéd,de nem hallom elég jól ahhoz hogy értsem mit beszélgetnek pedig a mamának elég nagy hangereje van alapból is.

Kérdeztem a párom ő tagad, a mamával nem akarok összeveszni azért meg se kérdem.

Valami nem tetszik neki és nem e marja a fiát végettem, mert együtt lakunk megházasodtunk.

Vagy hagyjam a fen*ébe az egészet amíg velem szépen beszél a mama?



2013. ápr. 17. 10:29
1 2
 1/14 anonim válasza:
vegyél valami lehallgatót és hallgasd ki.
2013. ápr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem miről, hanem kiről... Rólad kedves! Sajnos ez a jelenség a 90%-ra igaz :) Mármint az anyósok 90%-ára. Senki nem elég jó :)
2013. ápr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Baccardi01 válasza:
Az anyósok többsége már csak ilyen.
2013. ápr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hát Rólad, de miért nem mondja meg a párod, hogy mi a helyzet ezt nem tudom, kérdezd meg tőle konkrétan, mondja mert, mert téged ez igasít, hiszen tudod, hogy rólad beszél és nem tetszik neki valami
2013. ápr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
valószínűleg az iránt érdeklődik, hogy nem eszel-e túl sokat, hogy ennyit jársz wc-re
2013. ápr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez természetes, egyébként lehet a párod azért tagadja előtted, mert nem akar balhét, lehet a drága mama csúnya dolgokat mond rólad, és nem akarja elmondani a nyugalom megőrzése végett....
2013. ápr. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
és mivan ha a szülinapi bulidat tervezik vagy valami hasonlót? nem sok a valószínűsége,de ez is egy lehetőség :)
2013. ápr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Àllítsd be a telefonod hangfelvételre, és hagyd a közelükben. Bár ha valami negatív dolgon sutyorognak és kiderül, nekem csalódás lenne a páromtól hogy nem mondja el.
2013. ápr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
mi közöd hozzá? ha rád tartozna,nem suttognának. de nem tartozik rád. ennyi.
2013. ápr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az első párommal volt ilyen nálunk, és Engem is nagyon idegesített, akármikor kérdeztem, hogy miről beszéltek, semmiről, ez volt a válasz. Elvittem egy kis diktafont, és óvatosan elrejtettem, és otthon jött a döbbenet! A volt párom éppen azt ecsetelte a kedves anyjával, hogy Én vasárnap milyen későn vagyok kész az ebéddel, mert van hogy 1 órakor eszünk, holott Ő anyuka mellet megszokta a déli ebédelést! És hogy Ő olyankor már milyen éhe. Erre az anyja mondta neki, hogy ne hagyja ezt rám, mert csak rosszabb lesz, majd egyszer csak 2-kor, utána 3-kor, majd 4-kor, és aztán majd sosem lesz ebéd. Ezt beszélgették! Nekem soha nem mondta a volt párom, hogy neki ez probléma, sőt még mondta is sokszor, hogy ráérek az ebéddel, mert reggelizik, és akkor nem lesz olyan éhes délben. Úgyhogy sajnos van egy rossz hírem, valószínű hogy Rólad beszélnek, és nem is gondolnád hogy mit, viszont sosem fogod megtudni, hacsak nem +nyomozod" ki. Sok sikert! Ja, már régen szakítottunk, azóta férjhez mentem, és a férjemmel nem fordult még ilyen elő, hogy susmusolnának az anyjával.
2013. ápr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!