Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érzitek kellemetlennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzitek kellemetlennek úgy nagy wc-zni, hogy a párotok is a közelben van? Nálam ez sok problémát okoz, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
mivel még nem élünk együtt, de tervezzük ezen én is elgondolkodtam. hát nem lesz könnyű helyzetem. nekem is nehezen megy más idegen helyen, de még akkor is ha ő ott van a közelemben. de épp a barátom is ebben a helyzetben van. idő kell, hogy egymást megszokjátok és tudjatok wc-ni rendesen.
2009. nov. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tudom, hihetelnnek hangzik, de a párod is elszokta a nagy dolgát végezni! A legtermészetesebb dolog a világon. De amugy meg volt ehhez hasonló kérdés, oda sok válasz érkezett.
2009. nov. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Andrewka ***** válasza:

Attól függ mennyire van közel.

Ha az ajtó túloldalán van akkor már nem zavar. Csak ne tartson szóval közben a konyhából kiabálva:)


22/f

2009. nov. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én egyszer a kábel mellett elfingtam neki a marseillest majdnem végig.
2009. nov. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2009. nov. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Dehogy kellemetlen. Akik együtt laknak azok úgyse tudják mindig megoldani h a párjuk ne legyen a közelben! Mi közben néha be is szólogatunk az ajtó másik oldaláról egymásnak, h na kész vagy már? mekkora lett??:D:D:D Te se parázz ezen mert ez egy természetes folyamat nem kell szégyellni, meg ott a wc illatosító:D 24/L
2009. nov. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

korábban gond volt, míg egyutt laktunk az egyetem alatt, inkább napkig kínlodtam, míg végre magam voltam...de hulyeség!!! (sajnos, míg csajokkal laktam, is gond volt).

ha kirándulni mentunk, ugyanugy, míg haza nem mentem:( ebbol lett állando rosszullét meg gyomorfájás, szoval nem éri meg.

az eskuvo után, mikor kulonkoltoztunk, már nem lehetett foglalkozni ilyesmivel, és rájottem végre, h abszolut természetes. ugyhogy ne kínozd magad...

2009. nov. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

dehogy kellemetlen

ahhoz képest,hogy párom reggel 20 percre kibéreli a wc-t,az én 2-3 percem semmi:D

és még együtt sem lakunk

eleinte ő feszengett ezen,inkább megvárta mig hazaér,de eztis max 2 honapig...

igy évek elteltével elég hülyeségnek tünik,nem lesz kevésbé vonzo,nem szeretem kevésbé attol,mert eltünik reggelente 20percre...

szerencsére én sosem voltam olyan hogy sok idő kell,és nyugalom,és csak otthon...én ott ahol vagyok,2 perc max,és nagyjábol szagok nélkül...

22/L

2009. nov. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dijus19 válasza:
Nálunk fordítva van..:)Nakik a wc a fürdővel együtt van és amikor Ő nagy wc-ik, én meg ott vagyok mellette, de nem olyan értelemben hogy őrzöm, hanem a tükör előtt tollászkodom stb...:) Szerintem ez nem gáz... amugy fordítva se! De kinek milyen igényei vannak.
2009. nov. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Eleinte engem is nagyon feszélyezett és inkább visszatartottam, de mikor napokig együtt vagyunk, akkor lehetetlen megoldani úgy, hogy ne érezd magad rosszul amiatt, mert wczned kell. amúgy az én párom si humor herold, és inkább nevetés szokott lenni a sz@rásból, nem kellemetlenkedés(jackpot volt-e, bemehetek-e vagy ájulás lesz belőle...) attól viszont tartózkodom továbbra is h akkor zuhanyozzon mikor én nagydolgozok vagy fordítva(nála egy légtérben van a zuhanyzó és a wc). ehhez azért kellett egy kis idő, de mivel 3 éve vagyunk együtt, nincs tabu téma, a sz@rás sem az
2009. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!