Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Határon túli magyarok! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Határon túli magyarok! Ti járnátok szlovák, ukrán, román, szerb lánnyal/fiúval? Ha nem lakik elég magyar a közelben, akkor kénytelenek vagytok, nem?

Figyelt kérdés
Csak mert gondolom nagyobb a választék a többségi nemzethez tartozókból.
2010. ápr. 14. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
nem
2010. ápr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt már szlovák barátnőm,de szerintem a magyar lányok sokkal szebbek :D De nem az alapján döntök,hogy ki milyen származású,de természetesen a magyarok előnyben vannak :)
2010. ápr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? :O
2010. ápr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A szlovák lányok biztos jól néznek ki, de pl. vannak szépek a románok között is?
2010. ápr. 14. 15:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy vörös szeplős ukrán vagy ruszki jó lenne ;) Imádom őket! 19/F
2010. ápr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Én lány vagyok és igaz budapesti,de pl nekem kijevi,ukrán barátom volt.1 évig együtt voltunk és nagyon jó volt vele,csak a nemzeti vitáink megvoltak.Én túl nagy Magyar vagyok,aki imádja a hazáját,ő meg ugyanez,csak Ukrajna volt a "szerelme" mellettem.Szlovákkal és románnal elvből nem jönnék össze.kivéve ha határon túli magyar. :D

18/L

2010. ápr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Jártam már egyszer egy szerb fiúval, de többet se, mert hogy is mondjam: nem a mi "fajtáink". Nagyon nem. 17/L Vajdaság
2010. ápr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Szlovákiában lakom, nem jártam soha szlovák fiúval. Most is magyar nemzetiségu barátom van. Elotte egy magyar fiúval voltunk egyutt, aki szlovák iskolákba járt, szlovákul beszéltek otthon az anyjával és nagyon elszokott a magyar beszédtol, iszonyatosan idegesíto volt, hogyha csak egy kicsit is bonyolultabban fejeztem ki magam akkor már nem értette mit mondok és ha nem tudott valamit magyarul akkor azt vagy szlovák vagy angol szóval helyettesítette. Engem zavart, viszont sok lányt ismerek akik szlovákokkal járnak, akik egy szót nem tudnak magyarul. Nem szabad oket egy kalap alá venni, vannak koztuk normálisak is. Akinek meg van egy csepp esze az nem magyarellenes. Például az egyetemen eddig csak elonyom származott abból, hogy magyar vagyok, pedig full szlovák egyetemre járok és a tanáraim is szlovákok.
2010. ápr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!