Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalatotok anyós/apó...

Mi a tapasztalatotok anyós/após téren?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy amikor a párotokkal összejöttetek, mi volt:

-Már eleinte sem volt jó a kapcsolat?

-Eleinte jó volt de megromlott?

-Eleinte jó volt és jó is maradt?


2013. ápr. 17. 11:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Eleinte csak egy máz volt, ami ugye előbb utóbb lehullott. Eleinte bedőltem nekik, ma már 8 év után ismerem őket igazán.

Az anyósom elhagyta a férjemet, a nagyszülők nevelték. Anyuka jött ment a férjem életében mikor egyszer besokallt a férjem és lezárta a kapcsolatot anyukával. Már kb 3 éve nem is beszélnek.Csak akkor jött ha kellett pénz.

2013. ápr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az elején is jó volt és most is jó, teljes mértékben családtag vagyok, szeretnek engem én is őket. Nem találkozunk mondjuk túl sűrűn, kb. havonta 1-szer.
2013. ápr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Eleinte jó volt, de aztán odaköltöztem. Nagy hiba volt, soha többet.


Nem pont erre ment rá a kapcsolatunk, de ez is közrejátszott

2013. ápr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3.:) Hàlát adhatok a Jòistennek, hogy ilyen anyòsom van, nagyon szeretem!:) amilyen negatív töltetet kapott az "anyòs" szò, nem is illik rà!:D
2013. ápr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ugy neveltek,hogy a család az eslő, tisztelettel fordultam feléjük és reméltem fordítva is úgy lesz. Közben megismertem őket és ez nem tett jól a kapcsolatunknak. Próbáltam hivatalos lenni, voltak vacsorák, beszélgetések, amik nekik ingyen kaját, piát és kioktatást jelentettek. Nekem erre nincs szükségem. Nem látogatják az unokájukat, csak magukkal vannak elfoglalva. Soha nem veszekedtünk, nem bántottam meg őket, de az életvitelük nekem nem megy le a torkomon és mivel nem akartunk belesimulni az ők egiosta, alkoholos világukba, ezért nem felelünk meg nekik. Sajnálom őket és a gyerekemet, mert így csak egy nagymamája van.
2013. ápr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hamar kiismertem őket csalódtam is bennük. Nincs rossz kapcsolatunk de nem is bizalmas, olyan 3 lépés távolság meg van tartva a részemről. Addig míg nem piszkálnak minket addig nincs gond. Ùgy vagyunk vele hogy szeressék az unokájukat, (imádják egyébként), de ne akarjanak beleszólni a dolgainkba. Persze volt az ellenkezőjére is példa de le lettek állítva hamar. Főleg anyósom ilyen mindenlében kanál. De én sem hagyom magam. :)
2013. ápr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi az elejèn teljesen jól kijöttünk, távkapcsban voltam a párommal, de 1 èv után mikor anyós látta hogy komoly a kapcsolat elkezdett hisztizni, hogy èn elveszem a pici fiát, mèg 1 èvig tartott aztán párom rájött hogy nem fog változni ès hozzám költözött. Kb 2 nap múlva sìrva hìvott hogy nem ùgy gondolta......ma megtartom a 3 lèpès távolságot pedig eszeveszettül nyalva van a fenekem már 4 ève, de a tüske ès a bizalmatlanság szerinten örökre bennem marad már.
2013. ápr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az elején jó volt,de csak mert nem tudtam hogy a hátam mögött elhordanak mindenenk,párom nem merte megmondani.Aztán fél év után összköltöztünk,úgyis mindig nálam volt párom(már nem csodálom),onnantól minden voltam,csak jó nem.

Ritkán látogatjuk őket,ők szinte soha mindent,így hogy nagy lett a távolság,igy már normális a viszony,kéthavonta 3 órát kibirunk együtt :)

2013. ápr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

első házasságomnál:

Amikor még nem voltunk házasok akkor jó volt a kapcsolat apóssal-anyóssal is

Házasság után mindkettővel megromlott. Míg anyósom nyíltan szidott, addig apósom sunyiban a hátam mögött.

Válás után az anyósom újra kedves lett (még ma is, pedig már 15 éve elváltunk) az apósom meghalt..


A második házasságnál:

Házasság előtt az apósom annyira utált, és annyira megsértett hogy soha többé nem találkoztam vele. Anyósommal viszont az első naptól kezdve nagyon jó kapcsolatom lett

Házasság után:

Apósom pár évvel később halála előtt békülni akart, de nem érdekelt. Sosem láttam többé, mert meghalt

Anyósommal ma is nagyon jóban vagyunk.. Nagyon szeret és én is őt.

2013. ápr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én már pár éve együtt vagyok a párommal, és hamarosan összeházasodunk. A szüleivel jó a kapcsolatom, amennyire csak lehet. Bár sok mindenben különbözünk, de sok mindenben meg hasonlóan gondolkodunk, így ilyesmiből nincs probléma.

Nem laknék sosem velük, mert akkor sok konfliktus előjöhet, de így a távolból egészen jó a kapcsolatunk.

Nem is túl közvetlen persze, inkább olyan normálisan semleges. Sajnos amúgy is ilyen vagyok kb mindenkivel, olyan mélységesen bennsőséges viszonyba csak igen kevés emberrel tudok kerülni, ilyen introvertált vagyok eléggé, de ehhez képest mondom, hogy normális viszonyban vagyunk már évek óta.

2013. ápr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!