Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalatotok anyós/apó...

Mi a tapasztalatotok anyós/após téren?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy amikor a párotokkal összejöttetek, mi volt:

-Már eleinte sem volt jó a kapcsolat?

-Eleinte jó volt de megromlott?

-Eleinte jó volt és jó is maradt?


2013. ápr. 17. 11:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az elején jó volt, utána pedig pláne. Laktam is ott rövid ideig. Rendes családi kapcsolat, az anyós a legstabilabb ember, akit valaha láttam (talán csak a Zen-buddhisták jobbak nála, de olyat nem ismerek egyet se), talpraesett, segítőkész és remekül főz. Varr, ruhákat hoz és a leghasznosabb cuccokat adja ajándékba. Nagy a fantáziám, így el tudnék képzelni még jobb anyóst, de az már annyira tökély lenne, hogy kisebbrendűségi érzésem lenne mellette :D Jó, hát cigiznie nem kéne, de azért vigyáz rá, hogy ne ott tegye, ahol mi vagyunk, még a saját lakásában se.

Eszébe se jut beleszólni semmibe.

Játszmák és máz a fasorban se, ahogy azt szeretem :)

Szóval remek :)

2013. ápr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az első perctől kezdve kedvesek, és tartják a három lépés távolságot, aminek én örülök. Most 3 évvel később is így van. Ha így is marad, nem lesz bajunk egymással. Kölcsönös a tisztelet, nincs személyeskedés közöttünk.
2013. ápr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Megismerkedésünkkor nagyjából olyan semmilyen volt a kapcsolatunk, ők nem voltak túlságosan érdeklődőek én meg nem voltam tolakodó...

Mikor már olyan 2,5-3 éve voltunk együtt, kezdtek nyitni felém, akkor volt az első közös nyaralásunk is (19 és fél éves voltam).

Már együtt is lakunk a párommal 1 éve és 6 éve vagyunk együtt...Jó viszonyban vagyunk, a párom apukáját nagyon szeretem és ő is engem. Anyóssal is jó a viszonyom, bár őt kicsit távolságtartónak érzem még ennyi idő után is.


Egyébként egy szavam nem lehet, nagyon rendes, kedves emberek mindketten :)



23-L

2013. ápr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Játszmák és máz, ez illik az én anyósomra is. Először nem láttam ezen át. De hamar kitisztult a kép.

A mi kapcsolatunk épp most készül erre rámenni. Egyébként jól el is lehetnénk a párommal és a gyerekünkkel, de a fontoskodása, a hazug mézes-mázaskodása annyira átlátszó. Én nem bírom elviselni, ha egy családban nem őszinte a kapcsolat, hanem tulajdonképpen mindenki utálja a másikat, a menyecskét, vagy bárkit. A háta mögött kidumálja, szemtől szemben meg kedveskedik. Ebből épp elég egy munkahelyen. A családomban képtelen vagyok egy ilyen személyt eltűrni, aki ráadásul oltogatja is a páromat ellenem.

E miatt már ott tartok, hogy inkább egyedül folytatom az életem, mert nem akarom, hogy a pici így nőjjön fel.

2013. máj. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!