Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti melyiket ajánlanáto...

Szülők, ti melyiket ajánlanátok a lányotoknak?

Figyelt kérdés
Kitűnő tanuló vagyok, kedvenc tantárgyam sincs, így nem tudok választani, hogy mi akarok lenni. Mérnök, ügyvéd vagy fogorvos. Legérdekesebb nekem a fogorvos, de anya állandóan az ügyvédet hajtogatja, hogy azzal jól fogok keresni és dr-i címet is kapok. Ti mit javasoltok?? 16/L
2013. ápr. 5. 20:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

én inkább a mérnököt vagy a fogorvost választanám :) leginkább az utóbbit. :)


16L

2013. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Amit te szeretnél azt csinálj:))))))
2013. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
22%
Én is az ügyvédet pártolom!
2013. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
ügyvédnek tuti nem mennék. túl sok van, és lehet valaki bármilyen jó, csak protekcióval kerül olyan helyre, hogy tényleg külön jól keressen (relatív persze, de tömegszakma nagyon)
2013. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Ha csak az anyagi részét nézem akkor a sorrend: mérnök, fogorvos, jogász. Jelenleg a mérnökökre van a legnagyobb kereslet, a fogorvos kereshet jól, de csak ha jó és elég sokba kerül egy praxist megvenni, a jogász meg jó eséllyel lehet dr. munkanálküli.
2013. ápr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Gondolj a jövőre. Légy fogorvos és menj külföldre .ott jó életed lesz.
2013. ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Ne az alapján dönts, hogy anyukát mit javasol. Te mit szeretnél?
2013. ápr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Fogorvos vagy mérnök. Melyikkel lehetne jobban elhelyezkedni? Mondjuk ügyvédként is anyával beszéltünk a saját irodáról, ha fogorvos lennék is lehetséges, hogy tudnának segíteni a magánpraxisban.
2013. ápr. 5. 21:06
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Fogorvosként is jól keresnél és ott is kapsz doktori címet. Ha téged ez a pálya vonz, akkor válaszd ezt.
2013. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Emelt kémia, emelt biosz? :)
2013. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!