Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek? Miért teszik...

Mitévő legyek? Miért teszik ezt a szüleim?

Figyelt kérdés
Nem képesek felnőttként viselkedni. Állandóan idegesítő hangon beszélnek hozzám, és ùgy viselkednek mint egy gyerek.Engem ez nagyon zavar, de ezt általában úgy kezelem, hogy magambafojtom a dühömet, elvonulok és az épp mellém eső tárgyon töltöm ki. Képes lennék megkéselni őket. Szeretnék ez ellen tenni valamit, mielőtt elfajulna a dolog.

2013. ápr. 19. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Feltételezem, hogy a baj BENNED van. Ugyanis a kérdésed alapján TE garantáltan nem viselkedsz felnöttként: "a dühömet az épp mellém eső tárgyon töltöm ki. Képes lennék megkéselni őket."
2013. ápr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én mindíg normálisan rendesen beszélek velük, és néhanapján rájukjön ez a stílus. 14 éves fiú vagyok.
2013. ápr. 19. 21:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kamasz vagy, ennyi. Nem vagy már gyerek, de felnőtt sem. Először magaddal kell tisztába kerülni. Ez van, hogy egyszerű, van hogy nem. Meg persze vadul táncolnak benned a hormonok. Ezt sem könnyű időnként elviselni. Van valami hobbid, ami leköt? Vagy sportolsz valamit? Én anno, mikor utáltam az egész világot, elmentem futni vagy görkorizni. Az mindig segített, és most is segít. Arra mindenképpen jó, hogy a feszültséget levezesd.
2013. ápr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én rajzolni szoktam, csak néha miközben rajzolok bejönnek, és elkezdik. Sportolni nem szoktam.

Köszönöm a válaszokat!

2013. ápr. 19. 21:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is rajzolok!:) hallgass zenét! Igy nem hallod őket, és ki tudja, egy-egy szàm ihletet adhat egy új képhez!:)
2013. ápr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mért nem szólsz rájuk, hogy ne gügyögjenek már. Biztos felfognák. Nem?
2013. ápr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De igen abbahagyják, de néha nem érdekli őket és folytatják tovább. Ez nekik a szórakozás.
2013. ápr. 20. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!