Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek etikátlan lenne,...

Szerintetek etikátlan lenne, ha most harminc évvel később próbálnék kapcsolatot teremteni apámmal?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell,hogy annó állítólag pénzt adott anyámnak az abortuszra aki felelőtlenül nem ment el a beavatkozásra.Tehát számára a dolog elintézetnek tűnik,de mégsem az.Kicsit sajnálom is,van egy lánya aki fiatalabb mint én.Nem szeretném tönkretenni senki nyugis életét kellemetlenkedéssel,de ez a helyzet számomra tarthatatlan.Legjobban attól félek,hogy vérfertőzést követek el és esetleg torz gyerekeim lesznek, mivel anyám férje van bejegyezve mint az apám,tehát nem lenyomozható a rokonság.Szegény ember öngyilkos lett féléves koromban.Röviden én csak egy apasági vizsgálatot szeretnék kérni az illető személytől,de zavar,hogy ezzel esetleg megbánthatok ártatlanokat.

2013. ápr. 19. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez neked jogod van,mégis csak "főszereplő" volt az apád az életedben.

Amúgy nem is értem milyen ártatlanokat bántasz meg?Nem tudnak rólad?

Természetes,hogy tisztában akarsz lenni a származásoddal.

Nekem egyébként féltesóm van,akivel jóban vagyok (bár nem nagyon látjuk egymást),de egyszerűen nem érzem a tesómnak,pedig én még az unokatesóimon is érzem a vérrokonságot, és mindenki tudja,hogy a féltesóm anyja már bocs,de mekkora Qva volt mindig is.

Na én meg az örökléskor lehet,hogy kérek egy DNS vizsgálatot a "féltesóm" a féltesóm e.

2013. ápr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az apja nem tudja, h az anyukaja megtartotta.

Szerintem nincs ebben semmi, en is megkeresnem, csak vigyazz, h ne ronts ajtostul a hazba. Eloszor csak kettesben tudja meg, ne legyen ott a csalad.

2013. ápr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát elég kisvárosban élt anyám akkoriban,gondolom látta néha az egyre pocakosabb asszonykát.Arra gondoltam,hogy amikor mindent alapossan lenyomozok(gondolok itt arra,hogy összehasonlíttatom a bátyám a dnsét az enyémmel(,írok neki egy levelet amelyben felhívom a figyelmét az nagy "lehetőségre".
2013. ápr. 19. 22:55
 4/8 anonim ***** válasza:

U, most ezt nem ertem. Hogy szerzel DNS mintat? Kinek irsz levelet?

Tuti, h o az apad? Eleg csak apaddal beszelni, h esetleg o e az es tisztazni, h ki mit szeretne es mit tud nyujtani a masiknak.

2013. ápr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Bíróság útján az ember már kötelezhető DNS mintára,akár szeretné,akár nem.
2013. ápr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a tanácsokat,ment a zöld pacsi.
2013. ápr. 19. 23:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Ki halt meg?
2013. ápr. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minek?:D
2013. ápr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!