Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valakik "hármasban" élnek?

Figyelt kérdés
Egyik barátomékról van szó. A barátom felesége pár hónapja teljesen belezúgott egy másik nőbe, akit odavitt a családhoz abban a reményben, hogy majd 3-asban folytatják az életüket..tudom, szerintem is bizarr, de a fő probléma, hogy sem az új lány, sem a férfi nem jönnek ki jól, egyedül a felesége ragaszkodik ehhez. A barátom csak nekem, meg még egy másik barátunknak mer erről beszélni, de látszik, hogy teljesen felborította az embert ez az egész. Ráadásul gyerek is van. Érdekelne, hogy ti mit gondoltok erről, lehet-e ezt fenntartani hosszútávon úgy, hogy valaki ne sérüljön?
2013. ápr. 21. 13:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Elo nem fordulhatna ilyen nalunk. Vagy eleg vagyok egyedul, vagy menjen, ahova akar. Ennyi
2013. ápr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%

Nekem erről a hármas dologról az jutott az eszembe mikor elváltam és meg ismerkedtem egy férfival,de még a férjemet is szerettem,hogy nem tudom elengedni és mind a kettő kell.

Ezért én nem vetem meg,ha valaki 2 nőbe szerelmes vagy kialakul egy édes hármas.

2013. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Én nem feszíteném keresztre azokat, akik új partnerbe lesznek szerelmesek, a félrelépőket sem törném kerékbe,

de együtt élni hármasban már nekem túl bizarr.

2013. ápr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Hát ez durva...lehet, hogy én vagyok prűd, de szerintem a nő se teljesen normális. Már eleve azt sem tartom annak, ha valaki házasságban él és eközben másokkal kavar, de hogy mindezt a férje és a gyereke előtt tegye meg....oks....arra meg, hogy egy nő kellett neki, hát inkább nem mondok semmit...Nincs bajom a homoszexuálisokkal, de ez már kiverte a biztosítékot.
2013. ápr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 intrepid ***** válasza:
76%

Ha én nem jövök ki az új lánnyal, akkor mehetne a lakásból nagyon gyorsan, és ha a feleségnek nem tetszik, akkor mehetne a leszbi barátnőjével. A lakás árának a felét megkapná, a gyerek marad, nem hiszem, hogy egy ilyen közjáték után, lenne bíróság, amelyik neki itélné.

(Ha nekem is bejönne a fiatal lány, akkor elgondolkodnák azon, hogy a család egybentartásáért meghoznám-e ezt az áldozatot).

2013. ápr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az a probléma, hogy hárman élnek együtt hanem, hogy háromból két embernek ez nem jó. De végül is felnőtt emberek eltudják dönteni mit akarnak. Ha valamelyiküknek nem tetszik a helyzet akkor kilép belőle.
2013. ápr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Simán ki kell lépni az ilyenből. Sérülés lesz, de sokkal kevesebb mint ha benne maradta a tag és még tovább húzza.
2013. ápr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A férj leginkább azért van benne, mert tudja, hogy ha nemet mondana, akkor a nő elhagyná a másikért.
2013. ápr. 21. 13:29
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

A baráti körömben van ilyen hármas, igaz ott egy nő, két (biszexuális)férfi felállásban. Bár náluk máshogy állnak a dolgok. kb. 2 éven keresztül ment folyton egymásért szakítottak, egymással jöttek össze. Végül hármasban kötöttek ki és lenyugodott a helyzet. Tehát itt nincs senki sem belekényszerítve a helyzetbe. Ők lassan 10 éve élnek így, gyerek nincs, már nem is lesz.

Ha szeretik egymást megoldható, de az általad leírt esetben inkább lelki zsarolás az ok. Így nem hiszem, hogy hosszú távon fenntartható.

(Azt még hozzátenném, hogy sok olyan kultúra van ahol több felesége van egy férfinak vagy fordítva.)

2013. ápr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, a férfi miért tűri el ezt. És ha elhagyja érte a nő, akkor mi van? Én nem is várnám meg, kidobnám, mint macskát csalni.

A szeretője neme tök lényegtelen, ez megcsalás.

2013. ápr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!