Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált apaként évente nyaralni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált apaként évente nyaralni járok 5 éves fimmal, akit az anyja nevel. Mostanra már van új kapcsolatom, de kérdés hogy tarsam meg a fiús nyaralás szokását, vagy menjünk idéntől hármasban?

Figyelt kérdés
Van aki azt állitja, hogy kell az exkuzív odafigyelés, élményszerzés a kapcsolat erősítéséhez és a gyerek leki egyensúlyához, van aki azt mondja hogy pont azért kell hármasban lenni hogy megtapasztalja azt, hogy a társ és a gyerek nem zárja ki egymást.
2011. febr. 21. 15:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
szerintem ha szereti az uj barátnőd, és nem feszült a jelenlétében, akkor simán elmehettek hárman, hacsaknem az előző feleséged balhézni fog emaitt.
2011. febr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Ezt a családoddal, elsősorban a fiaddal és a pároddal kéne megbeszélni.

Ha jó kapcsolat alakul ki köztük, biztos szívesen mennek hármasban is nyaralni.

Meg nem mindegy, hogy a barátnő hogy áll hozzá, hogy te mész nyaralni, ő meg otthon ülhet egyedül, sokan ilyenkor nekiállnak hisztizni.

2011. febr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
menjetek hármasban.
2011. febr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Ezt okosan is lehet csinálni, azaz hármasban, de a gyerekkel férjen bele egy-két óra fagyizás (csak ketten) ,vagy egy óra focizás, séta, stb. :)
2011. febr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Ha a fiad jól kijön az új pároddal,és te is tartós kapcsolatot tervezel vele,akkor mehettek hármasban is. Kérdezd meg a fiadat,hogy ő mit szeretne és azután dönts.
2011. febr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem mehetnétek 3-asban, ha mindkét fél benne van, a fiad is és az új párod is!Hagy szokják egymást :)

Persze csak az esetben, ha meg tudjátok találni a közös nevezőt, hogy a gyerek ne legyen "zavaró", illetve a másik véglet, hogy párod se érezze magát "betolakodónak" kettőtök közé.Valamilyen szinten családként kell működnötök, és maximálisan figyelni egymásra mindhárman.

2011. febr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
arany középút: vidd mind a kettőt, de legyen külön idő velük: értsd legyen egy két óra amíg a fiaddal vagy: bementek külön úszni, addig a bnő napozhat stb, vagy vidd el focizni addig nézhet titeket. Aztán - este - szakadj le a fiadról és tölts időt a bnőddel, vagy napközben érd el hogy a fiad ne legyen "láb alatt" 1/2-1 órára : pl fizesd be egy ugróvárba, vagy lovagolni...stb
2011. febr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben vagyok, és be kell vallanom, BAROMI NEHÉZ! Mert igaz az, amit a legtöbben már leírtak, hogy mindkettejükre kell időt szakítanod külön-külön. Emellett el kell érned azt is, hogy ezt mindketten megértsék, és elfogadják! Ha ezt sikerül elérni, onnan már egy fokkal könnyebb, én bevállalnám, hogy együtt menjünk. De előtte tényleg össze kell szokniuk. Az én esetemben a párom nem fogadja el a fiamat. Emellett ha a fiammal foglalkozom 1-2 órát az apás hétvégéken, MINDIG látványos sértődés a vége a párom részéről, és utána mindig napokig azt hallgatom, hogy neki, és a boldogságunknak mennyire útjában áll az én gyerekem. én pedig ezt a világon a legnagyobb igazságtalanságnak tartom, ezért legközelebb még több időt töltök a fiammal, csak azért is!!! :-)
2011. febr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az előző szólalásomhoz hozzátéve: Ellentétes érdekeket kell NEKED közös nevezőre hozni! A fiadnak igazából Te kellesz, és a Te törődésed. A párodnak is Te kellesz, és a Te törődésed. Szétszakadni pedig nem tudsz. És neked kell rábírni mindkét felet, egy gyereket, és egy nőt, hogy az önzőségük ezen formájából sértődés nélkül engedjenek, és rábírnod arra mindkét felet, hogy tanusítsanak megértést.

Az anyja egyébként nem hergeli a gyereket ellened, a párod ellen? Nálunk ráadásként még ez is játszik :-)

2011. febr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én annyival vagyok bonyolultabb helyzetben, hogy nálunk 2 gyerkőc van a ffi részéről, két lányka (4 és 5). Mi már tavaly is terveztük, hogy elmegyünk velük is pár napra valahová, de nem jött össze, anyagi okok miatt. Idén nyáron talán sikerül.

Emellett általában vasárnap szoktak a páromnál lenni úgy, hogy vagy szombaton vagy vasárnap este alszanak nála. Viszont itt van a fordulat: a párommal csak hétvégente tudunk együtt lenni (péntek este megyek, vasárnap este jövök), ráadásul szombaton reggeltől délután 5-ig dolgozunk, elkísérem a munkahelyére. Tehát ha még vasárnap a gyerkőcök is jönnek, hát nem sokat tudunk kettesben lenni. És ez így megy lassan 2 és fél éve. Ez van! Reménykedünk abban, hogy a közeljövőben össze tudunk bútorozni, de nagyon nehéz! :-(

24/Nő

2011. febr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!