Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha nem akarok a szüleimme...

Gáz, ha nem akarok a szüleimmel hármasban nyaralni?

Figyelt kérdés

Van egy nővérem, de gyakorlatilag már teljesen külön életet él, mostanában "repült ki a fészekből" és mindig is eléggé a maga feje után ment, szóval sosem volt egyszerű négyen nyaralni. Apukám nagyon munka-orientált, nem nagyon tud kikapcsolni, anyukám meg igyekszik összetartani a családot. Azért nem akarok velük hármasban elmenni valahova, mert egyrészt idegesít, hogy apukám állandóan az üzletről beszél, másrészt úgy érzem magam, mint valami egykegyerek. Vagy úgy érzem, hogy senki nem figyel rám, vagy pedig direkt rám figyelnek mindketten és az idegesítő. Szeretem őket, de nem ugyanolyan, mintha egy barátom lenne ott, vagy bármilyen korombeli. A nővéremmel amúgy nem valami szoros a viszonyunk, de vele valahogy mégis más.

Azzal hidaltuk át ezt párszor, hogy elhívtam egy barátomat és akkor jött ő is velünk és én is elvoltam valakivel, de mindig nem lehet ezt eljátszani...


2012. máj. 27. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, szeretnél te is leválni róluk. Normális, csak adagold be nekik.
2012. máj. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ó, én úgy mennék nyaralni végre.

Menj el, aztán majd elfoglalod maga egyedül.

2012. máj. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Én egyke vagyok,de sosem szerettem a szüleimmel nyaralni.Apám túl szigorú és hirtelen haragú,nem riad vissza attól,hogy leordítsa a közönség előtt a fejem.Anyám pedig egy idegzsák.De ha épp normál üzemmódban vannak,akkor sem szerettem soha velük nyaralni,vagy menni bárhová,mert nem lehet mellettük egyáltalán kikapcsolódni.Szóval ha mentünk valahová,én vagy hívtam a barátnőimet,vagy otthon maradtam és megint csak a barátaimmal töltöttem az időmet.
2012. máj. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el, légy kedves, mégiscsak a szüleid, örülj hogy mehettek nyaralni, az meg hogy jól érezd magad, csak rajtad múlik, gondolom nem kell a nap 24 órájában velük lenned, fedezd fel a környéket, csináld amihez kedved van, ismerkedj, menj te is a saját fejed után!
2012. máj. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
mikor rá ébredsz ,hogy milyen szépek voltak az együtt töltött kirándulások, nyaralások akkor már a szüleid nem lesznek,és ezt a kérdésedet nagyon fogod bánni!
2012. máj. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!