Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Továbbiakban lent.

Figyelt kérdés
Ha valaki már veszített el kisbabát (függetlenül attól, hogy hány hetes terhes volt), és már megvolt a neve, akkor a következő babának adnátok ugyanezt a nevet vagy inkább másikat?
2009. szept. 25. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
másikat adnék neki.
2009. szept. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Én nem.. két különböző kis lény :) Két különböző és egyénre szabott névvel.

Mi a születés pillanatában sem tudtuk hogy fogjuk hívni :) Ránéztem, aztán az utónév könyvre és spontán Ármin lett :)

Olyan Árminos :)

2009. szept. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is így tennék, csak kíváncsi voltam mások véleményére is. Sajnos velem megtörtént ez, de nem tudnám ugyanazt a nevet adni a "második" babánknak.. Az "első" is ugyanolyan baba volt, még akkor is ha nem született meg. :-(
2009. szept. 25. 18:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem adnám ugyanazt a nevet. De van olyan ismerősöm, aki meg is szülte a babát, de mivel koraszülött volt és nagyon gyenge, pár naposan meghalt :( A nevét pedig örökölte a kishúga...
2009. szept. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a pszichológusok szerint ez nagyon nem helyes dolog, és én is ellenzem.
2009. szept. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt minden szülő döntse el magának. Ha te úgy érzed, hogy ugyanazt a nevet szeretnéd adni, akkor add azt. Nehogy később megbánd, hogy mégsem az lett a neve vagy fordítva - hogy miért is ugyanaz lett a neve.
2009. szept. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Én biztos, hogy másikat fogok adni a babánknak, csak mint írtam, kíváncsi voltam mások véleményére is. Nyilván ki-ki maga dönti el, de szerintem nem helyes u.azt a nevet adni, hiszen két külön emberkéről van szó...
2009. szept. 26. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!