Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bátyám barátnője ideköltözött,...

Bátyám barátnője ideköltözött, kiderült hogy terhes. Mennyire illik/kell nekünk alkalmazkodni hozzájuk?

Figyelt kérdés

Családi házban élünk, lenti rész anyuéké, fenti eddig a gyerekeké volt. Van fent 3 szoba és fürdő, lent nappali, anyuék hálója, fürdő, konyha.


Amióta megszületett a gyerek, a "sógórnőm" próbál rábeszélni hol szebben, hogy csúnyábban hogy költözzek le a nappaliba, mert az mindnekinek jobb lenne. Igaza van?


A másik, hogy egy csomó mindent megváltoztat a házon a mi megkédezésünk nélkül. Pl vett új függönyöket, a régieket pedig kidobta. Nem csak az ő részükön, hanem mindenhol.

A fürdőszobát teljesen átpakolta, az én dolgaimat beszórta a szobámba. Egyébként is úgy jön-megy a szobámban, ahogy épp kedve van. Hordja a ruháimat.

Most a legújabb, hogy lecserélte a zárat a fürdőszobában és mindig zárva van.


Meddig kell elnézőnek lennünk?


2013. ápr. 23. 10:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ezt Te sem gondoltad komolyan. Ha ezt tenné, szerintem anyukád vagy apukád már nyakon vágta volna.
2013. ápr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Nem, szerintük ő a vendég, most szült (7 hónapja), neki most nagyon nehéz.


A függöny miatt kiakadtak, de a szemébe nem mondták, mert nem akarták megbántani.

2013. ápr. 23. 10:16
 3/32 anonim ***** válasza:
99%
EDDIG és ne tovább.Már ne is haragudj de tudta hova szüli a babát ,akkor megfelelt neki?most rendezkedik? üljetek le és világositsd fel ez a te otthonod is
2013. ápr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
99%
Én erre háklis vagyok. Biztos leugattam volna a fejét. Az ilyen nem vendég, hanem betolakodó!
2013. ápr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
99%
Én ezt nem hagynám, mit rendezkedik a te cuccaid között? Biztos, hogy megkapná tőlem a magáét, és azt nem köszönné meg nem érdekelne, hogy gyereke van. Álljatok a sarkatokra, de komolyan! Nehogy már uralja az egész család életét.
2013. ápr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
98%
Beszélj anyukáddal, hogy oké, hogy segítik a fiatal szülőket, de te is ott élsz. Te is az ő gyerekük vagy, és nem túrhatnak ki téged csak úgy.
2013. ápr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
99%
Én kb. 2 percig tűrném, aztán leüvölteném a fejét. Nyilván nem vagy ez a típus, de miért nem beszélsz a bátyáddal? Jól befészkelte magát hozzátok, veszélyes fajta!
2013. ápr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
97%
A szüleidnek kellene beszélni vele, hogy hol a határ.,
2013. ápr. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
99%
Na ez az,amit velem nem tehetne meg. De nem vagyunk egyformák. Sztem te se hagyd magad!
2013. ápr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
99%
Az én tesóm volt barátnője is ilyen volt. Annyi különbséggel, hogy már gyerekkel együtt jött. Odáig fajult a helyzet, hogy tesómat ellenünk hangolta és különböző hazugságokat talált ki arról hogy mi mit mondtunk róluk. Egyszer még anyumat is lehordta mindennek, meg miután evett a főztjéből, mondta hogy az milyen szar volt... itt telt be a pohár és anyu finoman megkérte hogy pakoljon össze és menjen haza a szüleihez.
2013. ápr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!