Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Terhes vagyok 32 hetes es a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok 32 hetes es a heten lessz a polgari eskuvunk. Sajnos senki nem tudd rajta reszt venni mert nem Magyarorszagon lessz. Szerintetek milyen szinu ruhaba illik ilyenkor menni? Mar vettem egy kek mintas nyari ruhat de felek h nem jo.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Olyanba legyél ami neked tetszik,és kényelmes


a ti napotok,ha neked hupilila mellkidobós ruha tetszik,akkor legyél abba,ha hófehér habosbabos fátylas ruha,akkor az

2011. ápr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A saját esküvődön tényleg azt viselsz, amit szeretnél. Vannak akik direkt extravagánsra veszik a figurát, és van aki inkább eleganciára törekszik.

Szerintem semmi probléma a kék mintás nyári ruhával.. Toldd meg egy kék csokorral, és kész:)

2011. ápr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Èn meg azt mondom olyanba ami rádmegy és szép vagy.

Terhesen nem igazán tud az ember válogatni, föleg hogy még jól is álljon. Miért házasodtok most össze?

Mi majd ha a baba nagyobb lesz akkor akarunk. Habár mivel a párom német rngeteg papir kelett a baba anyakönyvezetéséhez stb..

2011. ápr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%

Először is Gratulálok a házasságkötésetekhez! Sok boldogságot kívánok hozzás és a kis jövevényhez is!

Biztosan tökéletes lesz amit választottál. Talán csak arra ügyelj, hogy nehogy megfázz. Szerintem egy kismama mindenben gyönyörű. :-)

2011. ápr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!