Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudhatnak tenni?

Mit tudhatnak tenni?

Figyelt kérdés
Apam mar nagyon regota iszik.Minden hetvegen reszegen jon haza es anyammal mindig veszekednek.Anyam mar nem birja epp idegekkel es feltem ot nagyon.Mit tehetnek vagy mivel erhetnem el azt hogy abbahadja az ivast, ez mar alcooholizmus nem tudom mit tudnak mar tenni. Engemis teljesen tonkre tesz ez. 16/L

2013. ápr. 24. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Én pont ennyi idősen vertem úgy meg apámat az ivászata miatt mint amennyi most te vagy.Azóta nem iszik.28 vagyok és lány!
2013. ápr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De en nem merem megutni a szuleimet ...
2013. ápr. 24. 16:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Kérdező!Mert neked több eszed van :)

Keress fel egy anonim alkoholista csoportot,ingyenesen hívható a szám ha jól emlékszem,és ráncigáld el édesapádat mikor kijózanodik!

2013. ápr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as

Látszik te nem alkesz apával nőttél fel.Az ilyet nem lehet elvinni semmilyen anonim helyre.Hidd el nekem.

Magyarul lehülyéztél?Köszi.De legalább az én apám azóta nem iszik.12 éve,vágod azért a szitut?Olyan meg ne szóljon már hozzá olyan témához amiben nem volt benne sose!

2013. ápr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaaaa és nem azt mondtam kedves kérdező,hogy a szüleidet üsd meg,hanem azt mondtam én apámat akkor vertem meg!Nem ugyanaz.Itt max csak apádat kellene megütni!
2013. ápr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mendtalife válasza:
Nem tudom, milyen rendszerességgel iszik, de te azt írtad hogy hétvégente , gondolom akkor vannak józan napjai azért.. anyukáddal együtt egyik ilyen nap üljetek le apukáddal és próbáljátok neki elmagyarázni a dolgokat, de óvatosan és nyugodtan hogy ne támadásnak vegye az egészet. Vannak esetek amikor ez is segít abban hogy beleegyezzen hogy esetleg külső személy segítsen a leszokásban neki. Az ütéses módszer is olyan hogy vagy működik vagy nem, csak aztán ne hogy rosszul süljön el és rajtad csattanjon. Lehet bután hangzik , de neki azt kell éreznie hogy a családja segít neki és mellette van.. bár tudom ez rohadt nehéz:/
2013. máj. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!