Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnék tenni valamit? Nem...

Tudnék tenni valamit? Nem bírom már! Fontos!

Figyelt kérdés

Már írtam ki ezzel kapcsolatban egy kérdést, lehet valakinek ismerős lesz.

Elég balhés a családom, minden napos viták, volt hogy olyan pofonokat kaptam hogy a szám felszakadt, feldagadt, lila és minden színű volt, ma szintén ez volt, azóta is iszonyúan fáj a fejem, a szám valamennyire vissza nyerte az eredeti formáját, de belül lila szinte majdnem fekete és vörös, a fejem hasogat, a homlokomon van egy pukli, a körmöm alatt bevérzett és fáj, és ezt a tesóm okozta, apám pedig nem csinált semmit, mikor a hajamnál a földön ráncigált az se érdekelte. Nincs hova költöznöm, a kereszt szüleimhez tudnék menni, de nem tudom ők mit szólnának hozzám.. Már le érettségiztem, most csak munkát keresek.


18L


2013. ápr. 22. 15:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
És még nem jelentetted fel a rendőrségen? Mire vársz?
2013. ápr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg keresztanyádékat, hogy ez van otthon, ezért odaköltözhetnél-e hozzájuk. Persze sokkal jobb esélyekkel indulnál, ha lenne munkád.
2013. ápr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem találok sehol:( 3 éve van barátom, ő most egyetemista, mindenféle vizsgára készül, szívem szerint mennék hozzájuk, de nem tudják mi megy néha itthon, és nem tudom a szülei mit szólnának hozzá?!
2013. ápr. 22. 15:36
 4/20 anonim ***** válasza:
hívd fel őket: [link]
2013. ápr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Mindenképpen kérdezz rá, és menekülj, amíg még lehet. Ebből máshogy nincs kiút. Ha lesz munkád, akkor már gondolkozhat albérletben is, vannak olyanok, aki csak egy szobát adnak ki, ami rezsivel együtt megvan 30 körül.

Rendőrséget felesleges belekeverni, mert csak még jobban elmérgesíti a helyzetet, de ez 8 napon túl gyógyuló sérülés, ami alapból bűncselekmény, és előzetesbe is fogható az elkövető. (tehát a rendőrségről már nem jut ki)

2013. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ma mindenféleképpen beszélek a kereszt szüleimmel, félek ha barátom meglátja véletlen a szám mit mondok neki?!
2013. ápr. 22. 15:41
 7/20 anonim ***** válasza:
Tipikus. Téged érdekel, mit gondolnának a szüleid, mit gondolnak mások a szüleidről, miközben A SZÜLEIDET NEM ÉRDEKLED!!! Ehhez mérten kell élned az életedet!
2013. ápr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 acelsziv ***** válasza:
Mindenképpen látlelet de azonnal. Aztán esetleg befenyegetni a testvért, hogy ha még egy ujjal hozzád nyúl, megy a feljelentés.
2013. ápr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

Ha 3 éve van barátod, akkor mond el neki!!! Ne legyél ezért te zavarban! Nem normális, ami veled történik, és erről nem te tehetsz!!! Biztos vagyok benne, hogy a barátod, és a szülei is maximálisan melletted állnának. Már nem vagy kislány sem, úgyhogy biztos nem lenne probléma, hogy odaköltözz hozzájuk, vagy a kereszt szüleidhez, legalább amíg nem találsz munkát, és nem tudsz a saját lábadra állni... De ezt ne tűrd el semmiképpen sem.

Mindenképpen fordulj valaki olyanhoz, akiben megbízol!!!

2013. ápr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Családon belül semmit nem old meg egy feljelentés. Csak mérgesít a helyzeten.

Kérdező, te mondd csak el a barátodnak és a szüleinek, mi a helyzet veled. Ha e miatt nem vállalnak, ott gond van a kapcsolattal. Ha pedig segítenek, akkor jól jársz.

2013. ápr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!