Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes elszöknöm? több lent

Érdemes elszöknöm? több lent

Figyelt kérdés
Németországban élek, itt ismerkedtem meg a barátommal. Nem valami jó körülmények között élünk a szüleimmel. A barátommal haza akarunk költözni, de a szüleim nem egyeznének bele, azt se engedik, h együtt legyünk. Ezért szeretnék hazaszökni. Én 17 vagyok a barátom 30. Megfogja kérni a kezemet is. A szüleimmel sose volt jó a kapcsolatom. Utálom őket.
2013. ápr. 26. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
ezt most ugye te sem gondoltad komolyan???
2013. ápr. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

bírd ki, amíg 18 leszel, így a rendőrök visszavisznek a szüleidhez és garantáltan még rosszabb lesz a kapcsolatotok

mellesleg mit akar egy 30 éves férfi egy 17 éves lánytól? Házasságot? Nem hiszem...

2013. ápr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Előbb fejezd be az iskolát, legalább az érettségid legyen meg.

Utána már simán hazajöhetsz a barátoddal. Akkorra elmúlsz 18, lesz érettségid + nyelvtudásod, így munkát is fogsz itthon találni.


Ha a barátod szeret, ezt az 1 évet ki fogja bírni.

2013. ápr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
A "naív" szó definíciója vagy.
2013. ápr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
varj amig betoltod a 18-at, utana mar nem kell szokni, oda mehetsz ahova csak akarsz
2013. ápr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg, amíg 18 leszel, mert így csak magadnak okozol vele problémát. Ha betöltötted a 18-at utána már nyugodtan mehetsz, ahova akarsz! :)
2013. ápr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező, ahogy írták már itt többen, célszerű kivárni a 18. életév betöltését. Bár hát én alapban kétlem, hogy egy 17 éves ember esetén képesek lennének nemzetközi ügyet csinálni , főleg annak tükrében, hogy Magyarországról magyar állampolgár nem toloncolható ki, szóval szerintem az a sanszosabb, hogy vagy rábólintana a gyámügy (több módja is van rá, akár a házasságot is engedélyezheti, akár simán a külön költözést is), vagy elvakaróznának az ügyön amíg betöltöd a 18-at, hogy azután elévülés miatt lezárják.

De ez bejósolhatatlan, kifoghattok éppen buzgómócsing bürokratát is, aki képes nemzetközi jogi procedúrát kavarni....

2013. ápr. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%

Szökj meg, menjetek haza a pusztulatba, a ganéba, ehségbe a ci...k közé, a pasas kitesz az 53-asra dolgozni, vagy elad a pi.csàba.

Sok boldogsàgot.

Nekem ennyi idősen picit több eszem volt.

2013. ápr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy te mennyire hülye vagy kislányom!!
2013. ápr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!