Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes újrakezdeni egy...

Érdemes újrakezdeni egy párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
több hónapig külön voltunk a párommal. Azért szakítottunk, mert egyszerűen nem tudtuk megérteni egymást. miután elköltöztem mindketten rájöttünk, hogy a másikat akarjuk. Újrakezdtük..de bennem rengeteg kérdés van. Nem hiszek abban, hogy egy ember képes megváltozni és hirtelen passzolni fogunk egymáshoz.. de azért jó lenne hallani olyan történeteket, ahol sikerült:) vagy épp nem..
2013. ápr. 3. 20:44
 1/5 Ágh Ferenc ***** válasza:
100%
Ezt nevezik se vele, se nélküle kapcsolatnak! Sajnos nem tudlak sok jóval biztatni, mert legtöbbszőr rosszúl sül el a dolog! Természetes, hogy mikor külön éltek, akkor felerősödnek az érzelmek, főleg ha nincs másik partner, vagy komolyabb elfoglaltság! Addig persze nincs baj, amíg ketten vagytok, de ha a tétovázás közben mégis összejön egy gyerek, az már komoly gond! Akkor jön az, hogy már nem olyan egyszerű a szakítás és mindjárt egy kényszerhelyzetből indulni nem vezet sehova! Ennek pedig a gyerek lesz a legnagyobb vesztese! Hát vigyázz!
2013. ápr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert valamiért szétmentetek.
2013. ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mcgalagony17 ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen kapcsolatom fél évig, és kb. négyszer, ha nem ötször szakítottunk a párommal. Tapasztalatból mondhatom tehát, hogy a "Se veled, se nélküled"- kapcsolatoknak semmi értelme, de amíg úgy érzed, függsz a másiktól, sajnos nem tudsz szakítani. Végig kell járni az egész érzelmi skálát, amíg el nem jutsz arra a pontra, hogy végleg besokalltál. Arról nem is beszélve, hogy a felmelegített káposzta semmilyen körülmények között nem jó, mert a fejetek fölött lebegnek a megoldatlan problémák. Kitartást! :)
2013. ápr. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó rosszul tudja. A káposzta többször melegítve a legjobb. Azt viszont jól tudja, hogy egy kapcsolat nem.
2013. ápr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ismerős.. nekem is ilyen kapcsolatom volt.. nem sokáig 3 hónapig tartott, de az alatt háromszor szakítottunk.. először én aztán a barátom aztán megint én, és még az utolsó szakításnál azt mondta hogy őszintén szeret, de másnapra meg új csaja lett... nekem ez egy kicsit szarul esett, de hát ez van. ennek már lassan 1 hónapja :)
2013. júl. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!