Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a felhaborodasom?

Jogos a felhaborodasom?

Figyelt kérdés
Ferjem szerint hisztiztem.. Aposomnal voltunk, ahol 3 kutya van, baratsagosak, az teny, de 2 eve nem volt egyik sem beoltva, sem furdetve. Kertem szepen, aztan mar kevesbe szepen, hogy ne nyalassa mar szajon a 2 eves lanyunkat egyikkel sem. Nem ertette meg, sot szerintem fel sem fogta, milyen bacik lehetnek a kutyakban. Aposom es ferjem is kozolte, ez igy van rendjen, es fejezzem be a hisztit, nem is ertik, miert buktak ki rajta. Loncsos szoruek, koszosak, budosek... Haat, nem is ertem...
2013. ápr. 26. 17:47
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
71%
jogos a kiakadásod, én is kiakadnék. és miért nincsenek a kutyák tisztántartva? ne haragudj, de az apósod rettentő igénytelen, ő fürdik legalább?
2013. ápr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
78%
Többé nem mennék a gyerekkel oda. (Hiszti nincs, de gyerek széjbanyalása sincs.)
2013. ápr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
78%
Megfogod a gyereket es arrébb viszed.
2013. ápr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
O kezet se mos eves elott, de engem megszol, ha 3 mosatlan bogre van a mosogatoba. Ezek szerint, a ferjem se kulonb, szerintuk tulzottan feltem, nem lesz a gyereknek immunrendszere...
2013. ápr. 26. 17:52
 5/37 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk én alapból nem szeretem ha bármely állat még ha patyolat tiszta is képen nyalja az embert..

De olyan helyen ahol úgy nőnek fel az emberek hogy csókolgatják, nyalogatják a kutyát- macskát és semmi bajuk nincs, az ilyeneknek hiába magyarázol bacikról.. A válasz csak annyi lenne hogy "ettől csak erősödik az immunrendszere." Én nem tartom hiszinek a viselkedésedet, de abban biztos vagyok hogy semmit nem értél el vele.. Legközelebb ne magyarázkodj, hanem fogd meg a lányodat és ne enged.. ennyi.

2013. ápr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
30%
Tartsd tàvol a kutyàktól, ne engedd hogy odaengedjék őket a picihez! Nekem a macskàval van hasonló gondom, bàr ő "csak" a gyerekcuccokba fekszik bele, de meddő a vita. Hiàba magyaràzod nekik, nem fogjàk megérteni:)
2013. ápr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
73%
A kutya szája szennyezett. Akkor is, ha oltott, ha fürdetett. Ez tény. Ne tedd le a karodból, ha ott vagy.
2013. ápr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
73%
jó igénytelen az apósod, inkább ő megse szólaljon. -.-
2013. ápr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
62%
Abszolút jogos! Az állattal nem kell együtt aludni, fürödni, meg nem kell puszilgatni se! Soha nem értettem az ilyen embereket! Az emberek többségének szerintem lövése sincs, hogy mennyi iszonyat sok parazita van az állatokban! Persze, lehet hogy semmi baja, csak éppen egy hat méteres féreg tekereg a beleiben tünetmentesen. Én sem engedném, én is hisztiznék!!!Lehet az állatot szeretni távolról, lehet simogatni és utána szépen kezet lehet mosni!
2013. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Epp most kaptam meg, hogy idegbeteg hiszteria vagyok. Figyelek a kicsire es mindig felveszem, de most az apjara biztam aki letette, anyosom hivott be, hogy segitsek mar.
2013. ápr. 26. 17:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!