Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem jövök ki a szüleimmel,...

Nem jövök ki a szüleimmel, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és ez az egész helyzet kb. egy éve kezdődött. Ezelőtt normális családi életet éltünk, nem kellett soha nélkülöznünk, megkaptunk mindent, szeretet, törődést, tényleg mindent. Azóta a két tesóm elköltözött itthonról. Anyukám eléggé rigolyás, beleköt mindenbe, főleg ha hangulatingadozásai vannak, és sokszor nem tudom hogy mi baja, csak az a baj hogy én iszom meg a dühe levét. Akárhányszor segítek neki, mindig beleköt valamiben, és még mellé azt mondja hogy én soha nem csinálok semmit. Nem járok sehova hétvégenként, mert abból is csak a veszekedés van, és inkább megelőzöm. Folytonosan megy a veszekedés, és ez sajnos a tanulásom rovására is megy, folyton sírok, enni sem bírok, teljesen gyomoridegem van ha haza kell jönnöm.

Ilyenkor mi lehet a legjobb megoldás szerintetek?


2013. ápr. 27. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Édesapáddal mi a helyzet? Esetleg először vele próbálhatnál beszélni.
2013. ápr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dani900 ***** válasza:

Anyádnak magával vannak bajai, csak könnyebb azt máson kitölteni(rajtad), és homokba dugja a fejét.

Tudod, nincs semmi amire büszke lehetne, ti voltatok azok, a testvéreiddel, de rájött, hogy a gyereket nem örökbe kapja az ember, csak kölcsönbe, és most meg kellett válnia az egyetlen olyan dologtól, amit fel tudott mutatni, és tudja, hogy veled is ez fog történni, ezért rombol, hogy minél tovább ne tudj önállósodni, a te véredet szívja, hogy ő jobban érezze magát, és ha nem leszel, már nem lesz akinek a vérét szívni tudja.

Azt tudod csinálni, hogy nem hagyod, hogy elrontsa a kedved, vedd félvállról, amit mond, és sok kérdésre még nem tudod a választ, úgyhogy olvass Csernustól, vagy más jó, hasonló témával foglalkozó írótól.

2013. ápr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Apukám, mindig anyukám oldalára áll. Sokszor van olyan hogy bánt is.
2013. ápr. 27. 23:40
 4/7 dani900 ***** válasza:

Bánt?

Ezt hogy érted?

2013. ápr. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megver.
2013. ápr. 28. 20:46
 6/7 dani900 ***** válasza:

Megmondhatod neki, ha még egyszer kezet emel rád, gondolkodás nélkül feljelented.

És nagyon fontos, hogy tartsd is be az ígéretedet, mert különben semmibe fognak venni, mindegy lesz mit mondasz, ha nem lesz semmi következménye.

És eldöntheted, meddig tűröd még az ilyet. Mennyit ér az életed.

Kemény dolgok, tudom, de erre csak durván tudsz reagálni, szép szóval nem fog menni.

Úgyhogy, bátorság, és nyugodtan hívj rendőrt, kötelessége segíteni.

2013. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dani900 ***** válasza:
És amúgy tesóid tudnak róla?
2013. ápr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!