Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék a szüleimmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a szüleimmel szemben?

Figyelt kérdés

Nos. A szituáció az, hogy úgy néz ki, hogy a magánéletem szerelmi téren kezd a jó felé irányulni, viszont ebben a szüleim eléggé akadályoznak... Van egy 18 éves srác aki nagyon bejön nekem, én is neki, vonz megminden, találkoztunk is már többször, viszont este.. És a szüleim nem szeretik ha este járkálok el. Végülis megértem őket, féltenek, meg még nem vagyok 18 éves, de a srác vigyáz rám, és nem bulizni megyek vele, mert nem az én stílusom a diszkózás.. De végre helyreállna a szerelem dolog, és a szüleim akadályoznak ebbem... és anya már olyanokat is mond, hogy ,,Ő nem a te stílusod blablabla..., és hogy térjek vissza az exemhez... Akivel mellesleg kb 1 hónapja szakítottam, távkapcsolat volt, de nem működött.(Tettem már fel kérdéseket is, hogy mit tegyek az exemmel, mert nem törődött velem..) Délután is szoktam a sráccal találkozni, de ő inkább olyan esti típus... :S És már nem vagyok 10 éves, bár igaz 18 sem, de nem értem, hogy miért nem bíznak meg bennem a szüleim.. Haza érek normális időpontokra max 10 órára, bár egyszer késtem, akkor fél12re értem haza, de nem holt részegen meg ilyenek..Nem is olyannak ismernek és nem is vagyok olyan. Mit tegyek? Vagy én látom rosszul a helyzetet? Esetleg ha a srác elkérne a szüleimtől? Az megoldás lenne?

15/L (1 hónap múlva 16 leszek)


2010. máj. 17. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem engedném mindenhova a 15 éves lányom, csak fokozatosan. Azt meg szerintem betartják a szüleid, nem?
2010. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Réti bubuzér ***** válasza:
100%
A szüleiddel szemben nem sokat tehetsz... Viszont az ötleted tökéletes, mutasd be a szüleidnek a srácot. Akkor el tudnak beszélgetni, a szüleid akár elmondhatják neki, hogy mik a félelmeik. Persze ezt előtte azért érdemes megbeszélni a szüleiddel és a barátoddal is külön-külön (hogy mire számítsanak), nehogy katasztrófába forduljon :)
2010. máj. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nemvagyok terhes, nemtalált xD

pandát nemveszek :)

2010. máj. 17. 15:47
 4/6 Sikoltó ***** válasza:
100%

szerintem a szüleidnek igaza van

két okból kifolyólag:

1, 18 éves egy 15 évestől csak 1 dolgoz akat és abban nincs érzelem

2, a szüleid benned bíznak, a mai világban nem lehet bízni


20/L

2010. máj. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hát igen, nem is úgy hogy durr bele éjfélig... azt ugy betartják

és oké, szerintem azt fogom tenni, hogy majd bemutatom nekik. :) köszönöm az értelmes válaszokat

2010. máj. 17. 15:48
 6/6 A kérdező kommentje:

miért akarná csak a szexet?

3 év, az nem sok korkülönbség.. ahhoz képest...

2010. máj. 17. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!