Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon gáz ha...

Szerintetek is nagyon gáz ha túlságosan is jóban vagyok az apósommal? A faluban ahol lakunk az a hír járja, hogy biztos több van köztünk após - meny kapcsolatnál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 07:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Másoknak ez miből jön? Ők mit látnak?
2013. ápr. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Majd lekattannak a témáról idővel, sajnos a falu már csak ilyen. Mindig mindent jobban tudnak. Persze nem kell kihívóan viselkedni, főleg nem nyilvános helyen, otthon meg azt csináltok, amit akartok. Most éppen ezen kattognak, holnapután majd találnak új pletykatémát.

Én is faluban élek, ha mindig mindent meghallottam volna, amit pletykálnak, akkor már rég meghülyültem volna, nálunk egy sima lakásfestésből is kihozták, hogy biztosan férjhez megyek, azért készülődünk... hát semmi köze sem volt a dolognak a házassághoz, rá 7 évre mentem férjhez :D

2013. ápr. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Mi az hogy túlságosan?

Ha kihívóan viselkedsz vele,akkor gáz!

Nem haverod, apósod, ahhoz mérten viselkedj vele.

2013. ápr. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

jaaaaj, a falu. ez a kulcsa a problémának. tuti nem élnék olyan városban, ahol nem laknak legalább 100ezren, mert gyűlölöm, amikor az aztsemtudomki összevissza pletykál rólam valótlanságokat. :)


maradj jó viszonyban az apóssal, de idegenek előtt ne bizalmaskodj, röhögcsélj vele, mert látod mi lesz a vége.

lehet azért terjesztik ezt, mert anyósodnak van egy haragosa, és ezzel akarja bosszantani. vagy be akarnak kavarni a férjed és közéd.


de amúgy neked mit jelent ez a túlságosan jó? remélem nem valami durva dolog...

2013. ápr. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha az utcán találkozom vele és beszélgetünk abból már ezt a következtetést vonják le az emberek. Például: Ha megyek hozzájuk viszek valamit és anyósom nincs otthon és valaki ezt tudja akkor már biztos azért mentem hogy... Szóval ilyeneket mondanak persze nem a szemünkbe.
2013. ápr. 28. 08:14
 6/8 anonim ***** válasza:
És egyáltalán minek foglalkozol ezekkel? Nem mindegy, mit beszélnek?
2013. ápr. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük. Az az ő kicsinyességi bizonyítványok, hogy egyáltalán felmerül bennük a dolog. Nekem apósom olyan hogy röptében a legyet is.. de azért sem rám, sem a másik menyére nem mozdulna rá soha. Kell hogy legyen az emberekben valamennyi tartás. A gyerekem párjának, a párom szülőjének egyszerűen tabunak kell lenni. Ha valakinek természetes az ellenkezője feltételezése azzal ne törődj.
2013. ápr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen az ilyen véleményekre nem kell adni. Tipikus pletykás népség, gondolom, akik mindenkit igyekeznek kibeszélni, és tök mindegy, igaz-e vagy nem, a lényeg az, hogy szaftos legyen, és legyen min csámcsogni a fodrásznál meg a kocsmában. Ilyen hülyék véleményére meg felesleges adni, és ezen rágódni. A te lelkiismereted tiszta, és ez a lényeg.
2013. ápr. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!