Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha karácsonyra a családt...

Ciki, ha karácsonyra a családtagoknak ajándékutalványokat veszek?

Figyelt kérdés
Minden évben kész kívánságlistával bombáznak, mindig én vagyok a kreatív. Ebből meg azt vesznek, amit akarnak..Szerintem
2009. szept. 27. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Én imádnám. Csak a megfelelő boltot kell kiválasztanod.
2009. szept. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb, mint egy oyan ajándék, ami nemigazán passzol, vagy neked túl sokba kerül. (Mondjuk nagyon közeli valakinek - párod - inkább nemezt adnám, de másoknak nyugodtam)
2009. szept. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én imádnám!

Sajnos, még soha nem kaptam, pedig én nagyon örülnék neki!

Nem csak a tárgynak, amit veszek, hanem nagyon szeretnék vásárolni, szeretünk nézelődni, de általában megfontoltan éppen csak azt veszem meg, ami szükséges, és ugye megfontoltan, ami praktikus.

Ha utalványt kapnék, nem csak a tárgynak örülnék, amit veszek, hanem magának az izgalomnak is, amíg válogatok, keresgélek. És szívesebben megvennék rajta valami kevésbé fontos, de vágyott "luxus" cikket :)

Arra ügyelj, hogy olyan üzletbe szóljon, ami neki a szívecsücske. Egyiknek könyvesbolt, másiknak műszaki, harmadiknak divat.

Egyszer a lánynak(15)egy szép házi nyomtatású ajándéklevelet adtunk, amin az szerepelt hogy 10e ft-ot beválthat az Árkádban. Rátettem a boltok logóit, úgy nézett ki mintha ők adták volna ki.

Ne tudd meg, azt az egész délutános izgalmat és latolgatást :) végül egy játékprogram, egy hajvasaló és eg ynagyon "menő" táska s belefért.

Ha magunk választunk, ebből egy lett volna csak.

A kedvesemnek egy horgászbolti utalványt adtam, ő is , úgy érezte, horgászmilliomos, hetekig tervezgette, nézegette, hogy inkább ezt vagy azt--hetekig tartó örömteli izgalmat is kapott.

Esetleg masszázsjegyet, hennabérletet, ilyet is adhatsz.

Adtunk mi már szolibérletet is, és gyereknapra fagyibérletet.Igaz, az ki lett mosva, de baváltották.

Tök jó ötlet, veszek is a fiamnak meg a barátnőnek egy Wing Tsun edzésprogramot!

2009. szept. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem. Én is adtam már 2 kamaszgyereknek, mert nem biztos hogy azt vettem volna meg nekik ami az ízlésük. Megmondom őszintén pénzt nem akartam mert tartottam tőle hogy nem ruha lenne belőle véve. Előtte kipuhatoltam hol vásárolgatnak és ott vettem ajiutit.
2009. szept. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki! En orulnek egy ajandekutalvanynak, legalabb azt vennek ra ami nekem szukseges.

32/L

2009. szept. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötletnek tartom. Én már többször adtam ajándékként ajándékutalványt. Mindenki örült neki. Nekem pedig jó érzés volt látni,amikor boldogan mutatták meg, hogy mit vásároltak. Akkor éreztem igazán, hogy ennél jobb ajándékot nem is adhattam volna.
2009. szept. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy tuti ötlet!
2009. szept. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kifejezetten jó ötlet, én pl egy Kika vagy egy Ikea utalványnak örülnék.
2009. szept. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!