Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudod, hogy szeret a...

Honnan tudod, hogy szeret a családod? Miben nyilvánul meg?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Törődnek velem, érdeklődnek felőlem. Felnőttként ebből.
2013. ápr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmiben:)
2013. ápr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jóban velem örülnek,rosszban támogatnak,vigasztalnak.Soha nem okoztak szándékosan fájdalmat nekem,elfogadták a férjem holott nem ilyen vőt képzeltek el.Minden helyzetben számithatok rájuk.röviden ennyi.
2013. ápr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kíváncsiak rá, hogy mi van velem, megértenek, elfogadnak és ha bármi van, hívhatom őket.
2013. ápr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) És nagyon gáz, ha én ezeket egyáltalán nem érzem a családom részéről?
2013. ápr. 28. 18:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán szeret a családom. Viszont van benne egy ember ( a férjemen kívül), aki szeret. Ő felhív telefonon, és olyankor valóban érdekli, amit mondok. Ha találkozunk, de sokszor csak úgy is megöleljük egymást. Felnőttnek tekint, nem rendezkedik az életemben, de bármit elmondhatok neki ítélkezés nélkül. Hajlandó velem veszekedni, és mindketten tudjuk, hogy nem összevesztünk, csak hangosan ütköztettük a véleményünket. :)
2013. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nagyon jó kérdés. olyan szerencsés vagyok, h szüntelenül érzem, h szeret a családom. minden megnyilvánulásukban ott van a szeretet. ahogy beszélnek velem, ahogy megölelnek, ahogy mondják, h hiányzom nekik, ha nem vagyok épp valamelyikükkel.

sok fos dolgot kaptam az élettől, de a szeretethiányt még sosem kellett átélnem. és igazából ez mindenért kárpótol. én is nagyon szeretem a családom minden tagját, bár nálunk a családot nem abban klasszikus felállásban kell elképzelni.

2013. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
gáznak gáz de nem te hiányosságod...van akinek semmilyen család nem jutott vagy terrorban él szó szerint rettegve...meg kell becsülni azt is ami van!!Az ember nem választhat családot de olyan embereket igen akik szerethetik körülveszik!!Te választhatsz!! Amúgy lehet ha elkezdenél feltétel nélkül tudatosítani bennük hogy szereted öket és feltétel nélkül nem vársz cserébe semmit akkor hátha észre veszik magukat!!A szeretet nem lehet kikényszeríteni az vagy van vagy nincs te csak szeress és duplán kapsz vissza lehet másoktól!!
2013. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, én valahogy akárhogy próbálom éreztetni a családommal, hogy szeretem őket, mindig csak azt kapom vissza, hogy mekkora szar vagyok és bár ne is lennék. Egyedül az apám normális valamennyire.
2013. ápr. 29. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!