Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogadnál örökbe roma gyereket?

Fogadnál örökbe roma gyereket?

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 13:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/140 A kérdező kommentje:

[link]


csal elgondolkodtam....

2009. szept. 27. 13:38
 12/140 anonim ***** válasza:
71%
A cigány rasszt, mint embertípust is részben a génjei határozzák meg. Ez tehát adott, amire persze még rájönnek a különböző környezeti, szociális, kognitív hatások. De könyörgöm, az agresszióra, primitív konflikuskezelésre való hajlam akkor is ott lappang bennük, amiből köszönöm, inkább nem kérnék. Az meg lutridolog, mennyire jön vagy nem jön elő.
2009. szept. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/140 anonim ***** válasza:
72%
soha
2009. szept. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/140 anonim ***** válasza:
62%
Én igen. Nem, nincs benne a génjeikben. Ez szerintem nagyon nagyon nagy butaság. Nevelés kérdése minden. Aki rossz környezetben nő fel, és nincs nagyon nagy szerencséje, akaratereje stb. az ugyanolyan lesz.
2009. szept. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/140 anonim ***** válasza:
72%
Nem fogadnék örökbe semmiképp.Csak az a baj hogy azokat nyomják elöre a árvaházakba. A magyarokat pedig vagy kiadják olyannak aki már régta nevelőszülő vagy nem adják ki.Vér nem válik vizzé.Hiába neveljük fel őket tisztességesen meg mindenhogy egyszer ugy is kijön rajtuk.Van tapasztalatom erről.De szerintem mindneki huzozkodik affelöl hogy cigányt kapjon.Többször meggondolja hogy kell e neki a ygerek vagy sem.
2009. szept. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/140 anonim ***** válasza:
38%
Soha, még magyart se!
2009. szept. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/140 anonim ***** válasza:
70%

az, hogy a cigány-cigány marad az egy dolog. De simán előfordulhat, hogy a családja felkutatja majd és akkor szívtok.


De ennél valószerűbb az, hogy mivel cigány, ezért a cigányok közé fog keveredni, a rossz cigány gyerekek közé, azok pedig elcseszik majd. És ha igazi cigánnyá válik belülről is a többi hatására, akkor többet nem tiszteli a nevelőszüleit, mivel fehérek meg semmi köze hozzájuk biológialiag.

2009. szept. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/140 anonim ***** válasza:
84%

jah és azt is elfelejtettem, hogy a cigány nők nem szoktak vigyázni a magzatra. Dohányoznak közben meg isznak, stb. Bnőm egyik roma oszt társa(19 éves) teherbe esett, végíg cigizett, ivott bulizott, és nem evett rendesen, stb. A gyereket megszülte meg se nézte, örökbe adják.


Gondolhatjátok mennyire lesz értelmes az a gyerek.

2009. szept. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/140 anonim ***** válasza:
73%
Nem.
2009. szept. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/140 anonim ***** válasza:
74%
Tévedtek.Egy gyerek nem a társaihoz kötődik, hanem a szüleihez. Ha a szülők nagy ívben.. akkor ugyanúgy kerülhet rossz (akár még cigány) társaságba is, annak ellenére hogy nem cigány. A gének meg? ... Lehet hogy gyorsabban érnek, de vannak azért pozitív tulajdonságaik is, ahogy nekünk magyaroknak is! Nem minden cigány lop, hazudik, csal, mert ez "genetikai" örökség !!
2009. szept. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!