Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsősorban a gyermekes szülőkh...

Elsősorban a gyermekes szülőkhöz szólnék. Ti kitagadnátok a saját gyermeketeket, ha bevallaná nektek, hogy az azonos neműekhez vonzódik?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 29. 09:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

NEM

attól még a gyerekem, ugyan úgy szeretem, ahhoz meg igazából semmi közöm, mi történik a takaró alatt


de azt nem szeretném, ha felvonulásokra járna meg nyilvános helyen nyalná-falná a párját. Ez kettejükre tartozik, nem az egész világra

2013. ápr. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem.
2013. ápr. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Jégtánc ***** válasza:
100%
Nem,természetesen nem.
2013. ápr. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
nem. De a férjem igen :((( Reménykedek benne, hogy nem kerülünk ilyen helyzetbe.
2013. ápr. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe sem jutna ilyesmi.
2013. ápr. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Meg sem fordulna a fejemben.
2013. ápr. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, de alapfeltétel, hogy előttünk ne nyalják-falják egymást, meg semmi incselkedés.
2013. ápr. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mért gondolja mindenki azt, hogy a melegek nyalják falják majd egymást a szüleik előtt? Amikor még beszélni se nagyon lehet sokszor erről a témáról... akkor szerintetek majd mindenki előtt fognak szexelni? Ne a felvonulásból induljatok ki. Mellesleg a heterók egész élete egy felvonulás és durvább dolgokat engednek meg az utcán sokszor.


23 meleg F.

2013. ápr. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem. Két nagyobb fiam van, természetesen nem örülnék ha ilyet bejelentene bármelyik is, de ki semmiképp nem tagadnám. Attól még az én fiaim. Nem is igazán értem, hogy juthat egy szülő eszébe hogy kitagadja ezért a gyerekét. Ez nem egy választás, amikor a gyerek úgy dönt hogy ő már pedig homoszexuális lesz ha a fene fenét eszik is, hanem ez annak a számára sem könnyű, akivel megtörténik. Hátha még a családja is eltaszítja ezért, milyen érzés lehet ez neki? Van az a bizonyos mondás, hogy amit szeretnéd, hogy veled tegyenek az emberek azt tedd te is mással. Kérdező, te szeretnéd ha a téged kitagadnának ezért?
2013. ápr. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretném, ezért is tettem fel ezt a kérdést...
2013. ápr. 29. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!