Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ver/ az anyám? ; (

Miért ver/ az anyám? ; (

Figyelt kérdés

2013. ápr. 29. 17:08
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Kérdező: tanár, iskolaorvos, minden iskolában van gyermekvédelmi felelős. Nem, ne tűrd ezt a bánásmódot, ne hidd el, hogy ez a "normális"

(49/F)

2013. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
89%
Negyvenakárhányéves nő...több eszed lehetne. Az anyja szíjjal és fakanállal veri ezt a kisfiút. Ha csak ötösöket hordana haza, akkor is találna okot a verésekre, hidd el.. Ennél lehetne több eszed is felnőtt nő létedre!
2013. máj. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
5%

Ha igaz is, amit a kérdező ír, egy 11 éves gyereknek van saját számítógépe, internethasználata?

Amit felteszem, az édesanyja vett meg neki.

És közben mégis veri? Akkor valami itt sántít.

2013. máj. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
a kettő hogy függ össze? nekem is van laptopom anyám mégis megütött már többször is.
2013. máj. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

Én 10 éves voltam, mikor anyámnak volt egy komoly idegösszeroppanása. Persze akkoriban csak annyit láttam, hogy folyton ordít, meg megver.

Ma már tudom, hogy nem én voltam a hibás, hanem a helyzet: Anyukám elvetélt, a nagyim, aki velünk élt, alcheimeres lett, apám elzárkózott a gondoktól. A tesóim kollégisták voltak, volt, hogy havonta egyszer jöttek haza.

A suliban én sem tudtam szólni, senki sem hitt volna nekem.

Fogtam magam és eltűntem két hétre.

Belaktam egy régi erdészházat, főleg gombákat, meg bogyókat ettem, éjszakánként pedig belopóztam a közeli faluba tojást, meg veteményt lopni.

Így kaptak el.

Egy idős házaspár csípett fülön, nekik sírtam el a bánatomat.

A vége jó lett, anyukám is feldolgozta a problémáit, sőt, született egy hugicám is. Nyáron voltam utoljára a néninél aki megtalált (a férje sajnos meghalt) a kiscsaládommal. Úgy köszönt nekem, hogy szia maugli.

2013. máj. 3. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Kedves Kisfiú!

Most találtam rá a kérdésedre és szeretném tudni, hogy mi történt veled, mert nem jelentkeztél.

Nagyon szomorú volt a történeted, és annyira a hatása alá kerültem, hogy minden jókedvem elszállt. Sajnos én is csak annyit tudok neked mondani, hogy fordulj segítségért egy tanárodhoz, mert arra van szükséged!


Az anyukádat egyáltalán nem értem. Két dolog fogalmazódott meg bennem, egyrészt, valószínűleg rajtad vezeti le azt a feszültséget, amit az apukád árulása okozott neki, és mivel te valószínűleg rá hasonlítasz mindig eszébe juttatod a saját kudarcát. A másik dolog, hogy anyukád nem teljesen egészséges lelkileg. Ha a kistestvéredet nem bántja, aki ha jól gondolom fehér, és nem félvér, akkor csakis rajtad vezeti le a haragját, ami lehet nem tőled ered, hanem a világból

Ha nem mersz segítséget kérni, akkor sajnos előbb utóbb bele fogsz roppanni. Tanulj és válassz olyan középiskolát, ami messze van tőletek, így esélyed van egy kicsit távolságot tartani tőle. Annyira remélem, hogy lenyugszik idővel, mert nem csak téged tesz tönkre, hanem az öcsédet is, mert így mire neveli?

HA gondolod én szívesen beszélgetek veled privátban is, és meglátjuk mihez tudunk kezdeni, hátha jobban megismerlek és a körülményeket, még anyukáddal is felvehetném a kapcsolatot, hogy beszéljek vele.


Egy anyuka, akinek két félvér gyereke van!

2013. máj. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
05.45-ös,a történeted vége nagyon aranyos!kérdező,nagymamád,stb nincs?apád miatt is bánhat így veled anyukád
2013. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 Mendtalife válasza:
Nem tudom hol laksz, de ha van a környékeden Ifjúsági iroda/klubb vagy valami hasonló, akkor szerintem mindenképp menj el oda. Ott vannak segítők akikkel beszélgethetsz és nyugodt lehetsz afelől hogy nem adják át az információkat senkinek , őket is kötelezi egyfajta titoktartás.
2013. máj. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
Sziasztok! Én vagyok a kérdezo, csak azota uj fiokom lett stb! Hát hogy jobb lett volna a helyzet nem nagyon mondanám, igaz mostanában már nem ver meg, mert nem hagyom, megvédem magam, és tudja hogy visszautnek neki amire még nem kerult sor, szoval e felol jobb lett a dolog. Mostanában, mint eddig is lelkileg készit ki, mindig uvoltozik es vitatkozunk, most sajnos a testvérem van ezen a soron, ot bántja, az apja nem védi még ocsémet, látja hogy bántja az anyám. Mivel lelkileg ujbol osszetort ezért olvastgattam itt, és megtaláltam a régi kérdésem.. "még 7 év", hát már csak 4 van hátra, remélem minnál hamarabb vége lesz mindennek.. Az iskolában a 3,5-4 átlagom van, nehéz iskolába járok amugy. Ha valaki szeretne még tudni valamit nyugodtan irjon.. :'(
2016. jún. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!