Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztem a családommal....

Összevesztem a családommal. Hova menjek vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Suliba járok még egy ideig. Anyámék elváltak, van egy mostoha apám és egy féltesóm. Mindig veszekszünk és én úgy gondolom hogy jobb lenne mindenkinek ha elmennék. Egyszer 1,5 hónapig egyedül voltam itthon és jó volt. Nem tudok kihez menni mert a nagyszüleimmel nem olyan a kapcsolatom az apám meg nem tudom hol van. Anyám sokszor úgy viselkedik mintha én nem is lennék a gyereke vagy nem tudom de mindig a hugom a szent akiről senkibne mondjon rosszat én meg a szar rossz hülye gyerek. Sose beszélnek velem normálisan csak ordibálnak ők meg elvárják hogy én ne kiabáljak velük. Elegem van az egészből. Mit csináljak szerintetek?

18/F


2013. ápr. 29. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
vagy beszéld meg velük vagy menj egy időre az egyik barátodhoz egy idő után anyukád csak keresne.
2013. ápr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

egyet értek az előzővel

bocs nincs jobb ötletem

2013. ápr. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

más rokonod nincs? menj egy jó barátodhoz!

nem kéne így bánniuk veled, főleg nem az édesanyádnak!

menj el otthonról, csak keres majd, ha ne,akko meg jobb is neked, mert egy ilyen nem anya..

2013. ápr. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem szeretnék sokáig úgy lakni valakinél, hogy eltartanak (nem dolgozom és van még 2 évem a suliból mert egyszer buktam) az meg nem lenne olyan jó ha havonta költöznék.
2013. ápr. 29. 19:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Rögtön lándzsát is törtetek a szülő felett!

A körülményeket nem is ismeritek. Az, hogy egyedül neveli a gyerekeket az édesanya, az mellékes?

A kérdező tesz e valamit, vagy csak háborog, mint sok fiatal. Az édesanya nehézségeit is számításba kellene venni, és nem szabad egyoldalú leírás alapján tanácsokat adni.

Menjen egy barátjához!

És a barát szülei mit szólnak? Ez nem érdekes, És egy csomó más kérdésem is lenne.

2013. ápr. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pénz nélkül így is úgy is valakinek el kell tartania. Vagy menj koleszba esetleg...ha átiratkozol egy messzebbi suliba, vagy ilyesmit nem lehet?
2013. ápr. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs félre rakva pénzed? Esetleg beszéld meg a családdal ahová mész, hogy most nincs pénzed, nem szeretnéd,hogy eltartanának, de más megoldás nincs és legfeljebb pár hónapon belül megfizeted. Kössetek kompromisszumot. Nem tudom milyen vagy, de az őszinteséget mindenki nagyra értékeli. Mondd meg, biztosan megértik majd.
2013. ápr. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!