Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Összevesztem vele, mert...

Összevesztem vele, mert folyton bántja a nekem tetsző srácot. Jogos így, vagy srác miatt ne veszekedjünk?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm már kezdetek kezdetén nem bírta elfogadni,hogy van egy srác aki tetszik,és én is talán neki. 2 hónapja kezdődött,és már akkor elkezdte belém traktálni,hogy biztos megcsalna,meg,hogy nézzek már rá,mekkora flegma nagyképű egy állat.

Pedig sosem beszélt vele,ahogy én sem még,de úgy gondolom ideje lenne.

Barátnőmtől 2hónapja folyamatosan hallgatom...

Elég ha rosszul szólok,hozzá jön,hogy 'azzal a köcsöggel persze nem így viselkedsz'.

Másik barátnőnknek nem egyszer mocskolta már be, és röhögték ki...

Nem bírja felfogni,hogy attól,mert neki nem tetszik,nekem tetszik,és nem értem ezzel neki mi a baja...

Most elmondtam neki minden sérelmet,megbeszélni nem akarja, annyit mondd,hogy 'röhögök rajtad' aztán igazából annyi amit ír ha írok,hogy 'oké' azaz békülni sem akar,hanem várja,hogy folyton tűröm,hogy azt bántja akit szeretni szeretnék.

Úgy gondolom ennek a barátságnak itt vége,és igen egy fiú miatt.

Érdemes? Úgy érzem,sosem fog így senkim elfogadni...?


/remélem érthető nagyjából és nem olyan zavaros,de ideges vagyok, nem így képzeltem el ezt az egészet./


2013. ápr. 21. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
az ilyen az nem is barátnő,bár nemtudom hány évesek vagytok de azért neki mégis csak melletted kellene állni valamilyen szinten.Nekem is volt olyan pasim aki a barátnőmnek nem tetszett,elmondta és kész de nem csináltunk belőle nagy ügyet.Hozzáteszem lényegében 90%-ban igaza volt a barátnőmnek de amikor ez kiderült nem vágta a fejemhez,hogy na igazam volt hanem mellettem állt és vigasztalt.
2013. ápr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek a barátságnak a fiú miatt nem te, hanem ő vetett véget.


Én azt választanám, aki nem kényszerít választás elé, függetlenül attól, hogy ez a párom, vagy a barátnőm.


Igazából most majd jönni fognak az olyan kommentek, hogy "a lányok között nincs is igazi barátság" stb. de azoknak előre üzenném, hogy nem erről van szó. És nem is arról, hogy a barát helyett egy pasit választott. Ugyanis ha valakit egy ember párjának választ, egyben barátjává is teszi, egy jól működő kapcsolatban.

2013. ápr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen leírtam neki most épp,hogy jó akkor mostantól vége a barátságnak,és igen egy fiú miatt.

De úgy érzem, ebben tényleg Ő volt , aki nem bírta elfogadni,hogy Őt szeretném barátomnak.(fiút,csak nem akarom úgy írni,hogy páromnak:D).

Egyébként lassan 16 leszek,és úgy gondoltam, hogy most már szívesen lennék szerelmes,úgy éreztem ezt barátnőm biztos megérti,attól,hogy neki most nincs senkije akivel szeretne akármit is.

Sráccal nem vagyunk együtt,de szimpatizálunk,és már azóta azt hallom,hogy ez mekkora egy szemét.

Elegem lett kiborultam, folyton ment az összeröhögés,nem számított,hogy én szeretem Őt,és nekem fáj.

Persze sokszor én beszáltam,és mondtam én is valamit róla,amin együtt röhögtünk,de sokszor kifigurázták,ami akkor azért rosszul esett.

Nem tudom,támogatni kellett volna.

2013. ápr. 21. 12:57
 4/8 anonim válasza:
Igen a barátságotoknak vége. De hogy egy fiu miatt lenne ez így? Kötve hiszem. A barátnőd miatt. Nem tudja elviselni hogy nem ugy tàncolsz ahogy ő fütyül. Nem feltétlen hogy féltékeny lehet hogy csak zavarja hogy nem hallgatsz rá.
2013. ápr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az előttem írónak teljes mértékben igaza van!!!
2013. ápr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az is egy lehetőség, hogy a barátnődnek valójában tetszik... El akar tőle távolítani, meg ócsárolja, hogy ne legyél vele, aztán ha így alakul, akkor lehet még rá is repül a srácra.

Persze nem biztos, de mikor annyi idős voltam mint te, akkor nem egyszer tapasztaltam, vagy láttam ilyet.. És mindig ez volt az ok.


Lényegtelen egyébként ez most. Jól tetted, amit tettél, és ne bánkódj ezen. A barátnőd vetett véget ennek a kapcsolatnak és jobb is..az ilyen nem barát.

2013. ápr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy ez csak a részedről volt barátság? Nekem is volt egy ilyen "barátnőm", akárkivel összejöttem cikizte hogy hogy néz ki meg úgy beszélt mintha valami utolsó csöves lenne csak mert a cipője mondjuk 1-2 éves volt és nem a legújabb. De igazából mindenkiben talált valami kifogást. Nem tetszett neki hogy nem értem rá a nap 24 órájában. Ő tudta, hogy mikor fogunk találkozni és kérte, hogy menjek el vele akkor valahova. Ha nem mentem akkor egy utolsó szemét voltam. Nem egyszer hallgattam hogy egy barát sokkal fontosabb mert mindig ott lesz. Aha persze ha neki volt barátja és elhanyagolt az nem volt baj. Nem tartom már vele a kapcsolatot. Az ilyen nem barát, arra vagy csak jó neki hogy ott legyél amikor szüksége van rád, de ha ő fog találni valakit akkor már egyből nem leszel olyan fontos.
2013. ápr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Személyesen is beszéltünk,aztán végülis nem mondtam,hogy kibékülünk,csak elröhögtünk...

Végülis nem tudom,nem mondtam ki,még nem biztos,hogy minden rendben lesz,de már furán jönne ki ha veszekednénk itt gépnél,élőbe meg már beszélgettünk...

Nem tudom még,hogy mi lesz/vagy,hogy mit érez..

2013. ápr. 21. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!