Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek most? Hogy...

Mi tévő legyek most? Hogy mondjam el itthon, hogy van valami köztem és egy fiú között?

Figyelt kérdés

Szóval úgy néz ki, hogy alakul valami köztem és egy fiú között. Nem mondom, hogy járunk, de elég közel kerültünk egymáshoz. Aztán majd kiderül, hogy komolyabbra fordul-e a dolog, én nagyon bízok benne.


Anyukám nagyjából tudja, mi a helyzet, de apum semmit nem tud. Amíg ennyire bizonytalan a dolog, nem akartam elmondani. Viszont a ballagáson ott lesz a fiú is, és szerintem nem 3 méterről fog integetni majd nekem.

viszont nem szeretnék a ballagáson sokkolni a szüleimet azzal, hogy csókolózok egy sráccal.


Szóval valahogy el kellene mondani még addig, hogy ne érje őket olyan váratlanul a dolog. Csak elég nehéz, mert mégis mit mondjak??

Sosem volt még barátom, és ebben a helyzetben sem jelenteném ki, hogy mi már egy pár vagyunk.


Valami ötlet?

18/L


2013. ápr. 29. 21:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

mit kell ezen majrézni?

-Képzeljétek van egy srác, akivel alakul valami, szóval majd ne lepődjetek meg a ballagáson

Aztán csókolom...

2013. ápr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Na jó, csak hát apum nem ennyire egyszerű eset..
2013. ápr. 29. 21:36
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
Nem értem a problémádat. Miért ne lehetne valakid?
2013. ápr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, majd később bemutatod az udvarlódat. Nem fogtok csókolózni a ballagáson, ott mindenki el van foglalva, ki kinek a sarára lépjen,a vonuláskor, hova tolongjon, merre menjen, hogy lásson is valamit, mégis mindenki mindenről lemarad. Közben mennek az énekek, senki sem tudja hol és melyik dal, egyszerre 9.
2013. ápr. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
* ki kinek a sarkára, lábára lépjen
2013. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

De a ballagás előtt még lesz egy kis nyílt "óra", ahol a rokonok, ismerősök üdvözölnek stb. És a fiú meg fog keresni, ezt tudom, mert mondta, és tényleg így is lesz.


De majd valahogy elmondom, hogy mi a helyzet.

2013. ápr. 29. 21:40
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

szerintem mondd el, 18 évesen ez nem olyan különleges, hogy apukád infarktust kapna

na, de azért a ballagás nem csókolózásra van, azt tartsd meg a maszek alkalmakra

2013. ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

hát basszus, akkor ne smárolj a sráccal apád szeme láttára. csak meg bírjátok állni.

azért otthon előtte dobd be az ősöknek, h van egy fiú, aki udvarol neked, és ott lesz a ballagáson is.

2013. ápr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, 18 évesen, "felnőttként" képtelen vagy odaállni a szüleid elé, és annyit mondani: "anya, apa, van egy srác, akivel randizgatunk. Egyelőre még nem tudom, mennyire fog komolyra fordulni, de szólni akartam, hogy ne lepődjetek meg, ha együtt láttok minket valahol."


Komolyan? Ez annyira nehéz?

2013. ápr. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csináltam ezt, hogy áthoztam a srácot és bemutattam nekik (de nem smároltam előttük). Nálunk volt vagy 5 percig, (ez volt a beszoktatás) aztán szüleim megmondták, hogy mi a véleményük róla. És ha azt mondták, hogy szimpi nekik a srác, akkor vittem máskor is. Ha mást mondtak, akkor meg csak úgy találkoztam vele, hogy ők nem tudták és kész :D
2013. ápr. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!